2733
2739

بچه ها من هرچي فكر ميكنم

اخرش يادم نمياد

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
😂😂😂خرابه این نقدو بررسیتم

بخصوص از مراد و نهال متنفر بودم خیلی بلوغ زود رس داشتن آخه نهال یدونه دختر تاجر داشت میمرد که ازدواج کنه خاک تو سرش خب میرفت اروپا درس میخوند کسی میشد برمیگشت کلا بچها ادنان خیلی تو فکر جنس مخالف بودن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ولی باور کنید که این سریال ها میخواد خیلی چیزا رو عادی جلوه بده ! اینکه یکی که خیانت کاره رو مظلوم و بی گناه نشون بده از قباحتش کم کنه...

یا اگه کسی شوهرشو دوست نداره یا زوری ازدواج کرده میتونه هر غلطی که میخواد بکنه آخه گناه داره!😐

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم   
2740
ولی باور کنید که این سریال ها میخواد خیلی چیزا رو عادی جلوه بده ! اینکه یکی که خیانت کاره رو مظلوم و ...

به نظرم اخر عاقبتشونو نشونداد پایانش که شیرین نبود تلخ بود

کاربری دست دو نفره♥️🤝
بچه ها من هرچي فكر ميكنم اخرش يادم نمياد    

من دوبار پایانش رو دیدم امسال. 

توعروسی نهال ومحند... خیانتشون لو میره وسمر باتفنگ خودکشی میکنه و بشیرهم میمیره و مادمازل وادنان ومرادونهال باهم میرن از اون خونه... مهندهم مجنون ودیوونه میشه😜

😁

اولين مقصر عدنان بود

كه باوجود  زن نجيب و مهربان و زيبايي مثل لميز كه تو خونه اش بالا سر بچه هاش بود ، با دختري كه همسن دخترش بود ازدواج كرد و اورد تو خونه اي كه يه پسر جوون و جذابي مثل مهند هم توش بود

در كل اين سريال فوق العاده قشنگ و جذابه

به نظر من تو اون خونه همه عشق هاي ممنوعه داشتن

بچه ها من هرچي فكر ميكنم اخرش يادم نمياد    

ثمر خودکشی میکنه روز عروسی نهال و مهند نهال هم دیوونه میشه 

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨
2706