2733
2739
عنوان

لطفاسریع بیاین

311 بازدید | 29 پست

امروزشلوارهمسرم راازخیاطی گرفتم.

ماسک زده بودم وکاملارعایت کرده بودم ناچاربودم کارت عابر رابدم.

بعددرمغازه را بازکردم یعنی به دستگیره دست زدم سوارماشین شدم.

توی ماشین فکرکنم دستانم راژل زدم.

بعد۱۰ دقیقه گوشیم راچک کردم.

وقتی آمدم خونه کاملا دستانم راشستم حتی لباسهایم راماشین لباسشویی انداختم موادغذایی سوپری راالکل زدم.

بعدموبایل چک کردم ودستم رابه صورتم چشمم زدم میوه خوردم.

الان خوب یادم نیست بعدآمدن ازمغازه ژل زده بودم یانه

اگرباهم دست موبایل چک کردم باشم ودوباره باهمان دست درخانه...حدسم اینه میشه مبتلامیشم.

البته موبایل راهم وفت ورود ضدعفونی کردم امافکرکنم صفحه اش فراموشم شده بود.

شمااطلاعاتی داریدبه من کمکی کند.

ممنونم

حرفی ندارم☹🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

انقد نگران نباش

خودت میگی کلی دستاتو شستی و ضدعفونی کردی!

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
2728

چرا اینقد فارسی سخت🤨

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
2740

عزیزم اصلا ماسک نمیگن همه دستکش میگن دستکش داشتی بنداز بیرون به جاهاییم که دست زدی ضدعفونی کن

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

کسی با این اطلاعات نمیتونه به شما کمک کنه چون هزار تا احتمال وجود داره. وقتی میگن کار غیر ضروری انجام ندید ولی متاسفانه همچنان مردم کارهای روزمره انجام میدن ، نتیجه اینطوری میشه که به خودتون هم استرس میدید.

حرفی ندارم☹🍭

عزیزم حرفی نداریم مسج نزنیم

شرایط روانی یک نفرخوب نیست.

درواقع وقتی مسیج می زندقصدش اینست التیام بگیرد.

من معنای ایموجی شنارانفهمبدم

درهرحال تندرست باشید

مشابه هرشرایط محتمله برای هرشخصی اتفاق بیفتدمهربانی کمترین کارست.

اینجوری نیست که خدایی نکرده اگه یه بارم دستت الوده باشه  حتما همونموقع مبتلا میشی   گذشت دیگه  از این بعد حواست باشه 

زیاد هم بهش فکر نکن چون ترس خیلی فراتر ازون چه  که فکرشو بکنین روی سیستم ایمنی بدن تاثیر میذاره

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2706