2752
2734
عنوان

لطفاسریع بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 29 پست

خوبه کرونا اومد همه استریل شدن😂😂😂😂

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2731
حالا چرا این قدر کتابی نوشتی؟🤣 چه قدر نگران و ضعیف!

عذرخواهی می کنم.

من مادردوفرزندم. هرمادری برای فرزندانش نگران ست دراثربیماری خودش تحت تاثیرقراربگیرن.شایدکسالت مزمنی دارم.

ممنون درتاپیک من حضورداشتید. ممنون ازراهنمایی تون.

هرکس لحنی داره. درخوراحترام ست.

من۳۷ سالمه. سالهادبیرم. متناسب به شغلم رشته ام صحبت می کنم.

عوضش بگذاریدمن بگم شماحتماقوی ومحترم هستید.

هرکس مودبانه صحبت می کنداحترام به شماست. فکرمی کردم بایدازبی ادبی ناراحت شدنه به احترام دیگران برخوردکرد.

حداقل کارمابرای فردنگران همراهی روانی ست. اگرمن تاپیک شمارادرهرخصوص ببینم قطعاکوتاهی نمی کنم.

عوض خنده براتون گل بفرستم.🌹

خوبه کرونا اومد همه استریل شدن😂😂😂😂

این برنامه همیشه من برای نظافت است.

چون دوبچه دارم بایدرعایت کنم.

چراشرایط اینطورشده که هرتاپیک متاسفانه بادههاعدم احترام همراه می شه. اگرهمراهی نمی کنیم احترام حداقل همراهی ست.

خیلی ممنونم ازلطفتون واحترام تون

ان شاء الله تندرست باشبد

کسی با این اطلاعات نمیتونه به شما کمک کنه چون هزار تا احتمال وجود داره. وقتی میگن کار غیر ضروری انجا ...

نه عزیزم کاردارات جاریست.

یکی یک لباسش رانیازدارد.

ناچاربودبگیرم.

این برنامه همیشه من برای نظافت است. چون دوبچه دارم بایدرعایت کنم. چراشرایط اینطورشده که هرتاپیک مت ...

عزیزم شما دچا بیماری وسواس هستید و این کرونا بدتر ش کرده

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
عزیزم شما دچا بیماری وسواس هستید و این کرونا بدتر ش کرده

عزیزم اگرشمارشته تون روانشناسی بودمن احترام می ذارم من بعدپایان تحصیلم چندین مطالعات روانشناسی داشتم.

بهتره تعدیل بشه. اماعزیزم فقط وسواس بدنیست.

من خوشحال شدم شمااینطورگفتیدچون الان فکرکردم حتماخودم سخت می گیرم. اماماکه همدیگرراازنزدیک ندیدیم قضاوت کنیم یاحتی بشناسیم...

هرمهربانی واحترامی توی یک سیربه خودمابرمی گرده.

ولامن ۱۳سال دبیربودم همیشه همین شیوه راداشتم‌تعجب می کنم یک تاپیک باچندعدم احترام همراه می شود.

ندرتاافرادبادلسوزی مواجه میشن.اینطوری ادامه عضویت سایت برای همه سخت میشه.

عزیزم اگرشمارشته تون روانشناسی بودمن احترام می ذارم من بعدپایان تحصیلم چندین مطالعات روانشناسی داشتم ...

الهی بگردم

عزیزم.   با آدم‌های وسواسی در ارتباط بودم. ولی اصلا خوب نیست  این نوع شیوه رفتار هم خود شخص هم اطرافیانو اذیت میکنه... و متاسفانه افراد وسواسی  که به این عارضه دچارند اولین برخوردشان کتمان. 

من  به شما بی احترامی نکردم کلی گفتم همه الان تو وضعیت وسواسی هستن و اگر کسی گیش زمینا داشته باشد دیگه  خیلی وضعیت جالبی ندارد. 

مانی باشید. 

عزیزم اصلا ماسک نمیگن همه دستکش میگن دستکش داشتی بنداز بیرون به جاهاییم که دست زدی ضدعفونی کن

درسته عزیزم

ببخش من الان جواب هارومی خونم.

آخه دستکش هم میگن خودش ناقل ویروسه. کسی دستکش داره دستش راهمه جامی زنه چون بعدمی خواددربیاره. اماکسی که نداره دایم ضدعفونی می کنه پس برای دیگران کمترخطرداره.

مگراینکه دستکش هم دایم ضدعفونی کنه.

واقعیت اینه ۶۰ درصدبانوان شاغلنداگرسوپرکارنکندبیمارستان داروخانه نانوایی ادارات فکرمی کنی افرادی می شوددرخانه بمانند.

متاسفانه برخی به افرادی که خودشون وسواس دارندتوصیه می کننددرخانه بمانید. من انقدرالکل مصرف کردم مریض شدم.

این بساط ده سال من است. اماواقعا برای برخی حرف دایم ماندن درخانه مقدورنیست.

آنهاهستندکه مامی توانیم درخانه بمانیم.

کسی با این اطلاعات نمیتونه به شما کمک کنه چون هزار تا احتمال وجود داره. وقتی میگن کار غیر ضروری انجا ...

مرسی عزیزم ببخش دیر جواب دادم خودم مضطرب بودم

من معمولاتپش قلب دارم.

واقعیت اینه ۶۰ درصدبانوان شاغلنداگرسوپرکارنکندبیمارستان داروخانه نانوایی ادارات فکرمی کنی افرادی می شوددرخانه بمانند.

متاسفانه برخی به افرادی که خودشون وسواس دارندتوصیه می کننددرخانه بمانید. من انقدرالکل مصرف کردم مریض شدم.

این بساط ده سال من است. اماواقعا برای برخی حرف دایم ماندن درخانه مقدورنیست.

آنهاهستندکه مامی توانیم درخانه بمانیم

2706