2737
2739
عنوان

گویا از خاطر برده ایم که حیات و مماتمان دست خداست!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 72 پست
عزیزم این حس و حالی ک شماالان دارید و روزی صدبار میمیرید و زنده میشید بدتر از مرگ و مواجه شدن بااونه ...

دیشب خیلی با خدا حرف زدم خیلی گریه کردم یکم دلم اروم شد گفتم فردا که بیدار میشم یه خبر خوشحال کننده میشنوم 

ولی از اول صبح با خبر مرگ و مریضی بیدار شدم تا الان

نمیتونم به مامان و بابام نگاه کنم از نگرانی 

کاش منم میتونستم مثل شما اروم بشم

دلم میخواد بمیرم و دیگه تو این وضع نباشم 

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه گفت بهداشت فردی رو رعایت نکنید؟!

میگه نترسید از ویروس مرگ دست خداست....ااینو معنی کن واسه من?? ?

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2731
مگه میشه دعا خونداین مریضی رو رفع کرد?? ?

دعا و نیایش ب فکر و روح آرامش میده و این آرامش، بیماری ترس و اضطراب رو از بین میبره،در واقع سیستم عصبی و ایمنی بدن رو بالا میبره

از رحمت خداوند نا امید نباشید.....
وااااا چرا شعر میگی حضرت علی هم از زیر دیوار خراب بلند شد رفت زیر دیوار سالم نشست حتما جریانشو بهتر ...

عزیزم بله کاملا اطلاع دارم و حضرت میفرماسن از قضای الهی ب قدر الهی پناه میبرم...!

من میگم بهداشت رو رعایت کنید تلاشتونو بکنید ولی دیگه انقد استرس نداشته باشید روزی صدبار داریم میمیریم بااین نگرانی ها و استرس ها

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک
2740

عزیزم از یاد نبر خیلی از هموطنامون که بخاطر این ویروس از بین رفتن هم خدا هواشونو داشته مثل بقیمون ولی خب بازم از بین رفتن ببخشید ولی با این حرفها که استغفرالله خدا گول نمیخوره بگه اااا این منو یادشه پس بریم نفر بعدی

به نظر من بايد رعايت بهداشت روكرد بقيشم بسپرين به خدا توكل به خدا كه هر چي بخواد همون ميشه ولي اينكه دست رو دست بذاريم و بگيم توكل به خدا نه 

خدا درد ميده درمانم هم ميده اگه اينجوري باشه كه موقع مريضي هم نبايد بريم پي درمانش دعا كنيم فقط تا خوب بشيم 

الان کسی گفت بهداشت رعایت نکنین ؟

میگه ازویروس نترسید توکل کنید توکل کنیم ویروس نمیگیریم?? ??خیلی مسخرست

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
میگه نترسید از ویروس مرگ دست خداست....ااینو معنی کن واسه من?? ?

خوب راست میگه دیگه

هی بترسیم و اضطراب و استرس داشته باشیم و سیستم ایمنی بدنمون ضعیف بشه و بعدش کرونا بگیریم؟

اگه یه خورده آرامش داشته باشیم بدنمون سالم تر می مونه

فقط من هنوز ربطش رو به بهداشت فردی که گفتین متوجه نشدم

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
عزیزم بله کاملا اطلاع دارم و حضرت میفرماسن از قضای الهی ب قدر الهی پناه میبرم...! من میگم بهداشت رو ...

افرین این درسته من از پیام اولتون این حسو نگرفتم یاد کسایی افتادم که تو این وضع میرن مسافرت چون توکل به خدا دارن یا زیادی یخلین

من از روییدن خار سر دیوار دانستم/که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینیها 
2706