2737
2739
عنوان

گویا از خاطر برده ایم که حیات و مماتمان دست خداست!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 72 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیتونم دارم از بغض میترکم 😞 نمیخوام با درد بمیرم نمیخوام درد و رنج خونوادمو ببینم 😞 حس میکنم ا ...

عزیزم این حس و حالی ک شماالان دارید و روزی صدبار میمیرید و زنده میشید بدتر از مرگ و مواجه شدن بااونه...

توکل کنید ب خدا...ما چی کاره ایم بالخره هممون یروزی میمیریم

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک

حیات ما دست خداست 

جالب گفتی اینو حتما بخون 

حضرت علی علیه السلام روزی زیر دیواری نشسته بودن بلند میشن و جاشون رو عوض میکنن یکی از یاران میگه اقا چرا جاتون رو عوض کردین حضرت علیه السلام میگن اون دیوار سست بود اون فرد از ایشون میپرسه مگه شما به این اعتقاد ندارید که مرگ دست خداست حضرت میفرماید من از قضای الهیی به قدر الهیی پناه میبرم ...

جوابتو با این حکمت دادم ...

2728
نمیتونم دارم از بغض میترکم 😞 نمیخوام با درد بمیرم نمیخوام درد و رنج خونوادمو ببینم 😞 حس میکنم ا ...

ویروس یواش یولش تضعیف میشه

اینطوری که نفر اول شدیدتر از دوم  دوم شدیدتر از سوم و الی آخر

گرما هم تصعیفش میکنه

استرسو ترس دشمن سیستم دفاعیه بدنه نگران نباشین فقط رعایت بهداشت

الان مگه گفت بهداشت فردیو فراموش کن وبذار کنار؟🙄

مگه میشه دعا خونداین مریضی رو رفع کرد?? ?

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2740

وااااا چرا شعر میگی حضرت علی هم از زیر دیوار خراب بلند شد رفت زیر دیوار سالم نشست حتما جریانشو بهتر از من میدونی دقیق یادم نیست برات بشکافمش ولی یه سرچ بزن جواب حرفتو میگیری  در ضمن سعی کن مراقبت کنی خودت هیچی دیگرانو اسیب میزنی

من از روییدن خار سر دیوار دانستم/که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینیها 
شما چیزی از توکل و آرامشش میدونید ؟؟

توکل کردیم ک الان این وضعمونه دیگع

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
عالی بود ولی خیلیامون فقط دقایقی به خدا اعتماد میکنیم باز دوباره شروع میشه

ب خاطر دیگرانه ک روتون تاثیر میزاره...بی خیاد باشید

بگید خدایا مرگ هرکسی رو خودت در چیزی قرار دادی اگه من قراره بااین ویروس بمیرم نمیتونم جلوشو بگیرم حالا هی برم دستامو بشورم جایی نرم کسیو نبینم....

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک
مگه میشه دعا خونداین مریضی رو رفع کرد?? ?

اجباری نیست هرکسی اعتقادی نداره اینکارو بکنه

اما خیلیا اعتقاد دارن وبه چشم خودشون تاثیرشو دیدن که حداقل ازخودشون وخانوادشون دور کنن

وانشالله کلا ریشه کن بشه

هیچوقت از گذشته یه آدم علیه ش استفاده نکن،چون ممکنه خدا گذشته اون آدم رو تبدیل به آینده تو بکنه...
2706