2737
2734
عنوان

گویا از خاطر برده ایم که حیات و مماتمان دست خداست!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 72 پست
توهین نیست که نظر ه میخام بدونم من دعا بخونم کرونا ازم دورمیشه مثل طاعون و دعاخوندن کلیسا

شما بخون ان شالله که دور میشه ، ببین مثلا ما پنج فرض نماز میخونیم ینی تو کل روز پنج بار قشنگ دست و صورت و .... رو میشوریم برای وضو خب این خودش بهداشته دیگه !!! بعدشم فواید آیته الکرسی رو بخون ببین چیا نوشته در موردش من روزی ده بار شایدم بیشتر میخونم و فوت میکنم رو سر بچه هامو تو خونم ، کنارشم بهداشتو قشنگ رعایت میکنم

خدا جون به بزرگیت قسمت میدم نزار آرزوم آرزو بمونه 😢😢😢 
شما بخون ان شالله که دور میشه ، ببین مثلا ما پنج فرض نماز میخونیم ینی تو کل روز پنج بار قشنگ دست و ص ...

اعلام شده روزی حداقل20مرتبه دست هاتونو با صابون ضدعفونی کنین تو با 5بار وضو اتکا میکنی?? دمت گرم

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اعلام شده روزی حداقل20مرتبه دست هاتونو با صابون ضدعفونی کنین تو با 5بار وضو اتکا میکنی?? دمت گرم

گرنگهدارمن انست که میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد..

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
این ویروس ربطی با استرس نداره ببخدا بقران ب پیر ب پیغمبر

وای چ عصبی جوابمو دادی 😟

برای من که از صبح تا شب پیام میاد استرس داشتن باعث ضعف سیستم دفاعی بدن میشه ، ترس از بیماری ، از بیماری نابودکننده تر است و ...

2728

دوس داری با همه بحث کنیاااا ، من نگفتم فقط همون پنج بار اگه توجه کنی آخرشم نوشتم قشنگ بهداشتو رعایت میکنم گل گلی 

خدا جون به بزرگیت قسمت میدم نزار آرزوم آرزو بمونه 😢😢😢 
 وای چ عصبی جوابمو دادی 😟 برای من که از صبح تا شب پیام میاد استرس داشتن باعث ضعف سیستم د ...

عصبی نیستم متعجبم بخدا هنوز میهاییم با دعا بریم با جنک علم پزشکی...بابا همون پیامبر دینمون گفته دانش اگر در ثریا هم باشد مردم دین من ب ان دست میابند میتونست بگه دانش هیچی نیست دعا بخونید ...حتی تو مسجد توجمع دانشمندان مینشست تا با عبادت کننده ها

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
دوس داری با همه بحث کنیاااا ، من نگفتم فقط همون پنج بار اگه توجه کنی آخرشم نوشتم قشنگ بهداشتو رعایت ...

امیدوارم با دعا و توکل بتونید واکسن بسازید و مردمو نجات بدید

امیدوارم با دعا و توکل بتونید واکسن بسازید و مردمو نجات بدید

میدونستی همون واکسن به اجازه و لطف خدا ساخته میشه ؟اون وسیلس به قدرتش معتقدین امابه خدا..

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
2740
وااای چه دلم گرفت ، عزیزدلم به خدا توکل کن لطفااااا

شماجای بقیه توکل کنید...شبتون بخیر

چشم عزیزم حتما ، اجازه دارم سر نمازام دعاتون کنم ؟

ن ممنون