2726

گاهی فکر میکنم آخر الزمانی که ایمان ها سنجیده می شود همین حالاست.

حالا که سطح توکلمان به خدا پائین آمده.، نگاه مثبت مان را به خدا و احاطه ی قیومی او از دست داده ایم.

این روز ها مدام نگران از ویروسی هستیم که شیوع آن قرار است جانمان را بگیرد، گویا از خاطر برده ایم که حیات و ممات دست خداست.

وقتی توصیه ای از علماء می بینیم به تمسخر به آن می نگریم که مگر می شود با زیارت عاشورا و آیه ی قرآن بیماری درمان  شود و یا کشوری بیمه؟

این یعنی افول معنویت، یعنی آنچه دنیا ی شیطان صفت غربی ما را به آن فرا می‌خواند..

کاری به این ندارم که این میکروب ساخته ی دست بشر است یا نه، ترور بیولوژیک است یا نه...

فقط می‌گویم یادمان باشد اولیاء الله با آیه ی قرآن مرده زنده می کردند، یادمان باشد در عصر وحشت و استرس، دل ها تنها با یاد خدا آرام می گیرد..

یادمان باشد حسین علیه السلام نامش قلب ها را زنده می کند...

یادمان باشد همه چیز در دست خداست و تا او نخواهد حتی برگی از درخت به زمین نخواهد افتاد.

یادمان باشد دست خدا بالای همه ی دست ها ست....

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

اکنون هر کدام از ما مسیح جان خود باشیم و با توکل بر خدا و با نگاه مثبت به آنچه او می خواهد، دعا کنیم...

خدایا در هیچ حالی بزرگی ات را فراموش نمی کنیم.

خدایا الطاف محبتت بر ما سایه گسترده، خودت دردها را دوا کن که شفا دهنده ی واقعی توئی و بقیه وسیله...

یا شافی، یا معافی

خدایا دلمان را به حکمتت قرص کن،

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک

التماس تفکر ...چیزی از بهداشت فردی میدونی عایا

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الان مگه گفت بهداشت فردیو فراموش کن وبذار کنار؟🙄

هیچوقت از گذشته یه آدم علیه ش استفاده نکن،چون ممکنه خدا گذشته اون آدم رو تبدیل به آینده تو بکنه...

شما چیزی از توکل و آرامشش میدونید ؟؟

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک

مگه گفت بهداشت فردی رو رعایت نکنید؟!

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️

نمیتونم

دارم از بغض میترکم 😞

نمیخوام با درد بمیرم نمیخوام درد و رنج خونوادمو ببینم 😞

حس میکنم این وضع هیچ وقت تموم نمیشه و بلاخره نوبت هممون میرسه 

یه خبر هم دیدم که واکسن تا اواسط سال اینده اماده نمیشه و تمام امیدم از بین رفت

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
2706