2733
2739
عنوان

انگشتر نشون تون رو خودتون انتخاب کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2396 بازدید | 86 پست

من و همسرمم هم پنج سال دوست بودیم

خیلی راحت همه چیز با هم میرفتیم خرید به سلیقه خودم

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال منو مادرشوهرم خودش رفت خرید ی انگشتر سبک و اررون و بشدت پیرزن پسند خرید منم خیییییلی ازش بدم میومد خداروشکر فروختمش اصلا یادم میوفته گریم میگیره اون انگشتر زشت واسم آورده بود دوتا نگین آبی وقرمز هم داشت واااای خدا☹️🤭

❤لالا لالا به روی شونه ام بخواب بخواب امشب تو ای دخترِ مهتاب لالا لالا گلم ای بهترینم همیشه واسه تو عاشق ترینم لالا لالا میگم بارون نم نم نیفته از چشات قطره شبنم لالا لالا گل سرخم لالایی ناز دخترِ مامان؛ گونه حنایی بخواب دردونه من وقت خواب شدهمه دلخوشی هام نذر چشات شد❤️(ژوانم)
نیازی نیس مامانت یدونه. برا داداشم اینا یواشکی با خانمش سه تایی رفتیم نشون انتخاب کرد زن داداشم بعدم ...

😂😂

ما هم منو همسرم و مامان بابام رفتیم خریدیم قبل همه چی

بعد همسرم داد به مادرش اونم به من نشون داد گفتم قشنگه😂😂😂😂

همچنان حس میکنن من فکر میکنم سلیقه اوناست😁😁

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728
واسه من خ‌واهرشوهرم  رفته بود انتخاب کرده بود نگو طلای دست دوم بود چندروز بعد شکست سرش جد ...

نکنه برا منم دست دوم بوده؟؟ آخه برا منم زودی یه تیکش شکست

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
مال منو مادرشوهرم خودش رفت خرید ی انگشتر سبک و اررون و بشدت پیرزن پسند خرید منم خیییییلی ازش بدم میو ...

وااای عمه منم رفته بود یه انگشتر طلای زرد با نگین سبز خریده بود برای عروسش یعنی افتضاحتر از اون ندیدم تو عمرم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2740
واسه من هیچوقت فاکتورش رو نشد شاید عزیزم 

من ده سال از ازدواجم میگذره دیگه حوصله ندارم پی فاکتور و این چیزا باشم... کلی چیزای مهمتر تو زندگیم هست

برامن که هیچیییییی نیاوردن ،نه نیم مترپارچه نه نیم گرم طلا و...مدیون خانواده شوهرم نیستم

اشکالی نداره که عزیزم

من خودم به نامزدم گفتم بدم میاد از پارچه و کیف و کفش 

نمیخواد بگیرین

ولی حلقه یه چیز خیلی شیک میخوام😁

برامن که هیچیییییی نیاوردن ،نه نیم مترپارچه نه نیم گرم طلا و...مدیون خانواده شوهرم نیستم

واسه من خواهر شوهرم دومتر پارچه اورده خیلی زشت وقناسه بعد یادمه یه بار از شوهرم پول گفت قرض بده پول پس نداد گفت جای اون پارچه هنوز ته چمدونمه ازش بدم میاد

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
من ده سال از ازدواجم میگذره دیگه حوصله ندارم پی فاکتور و این چیزا باشم... کلی چیزای مهمتر تو زندگیم ...

انشاالله که دلت شاد باشه همیشه 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2706