2733
2739
عنوان

انگشتر نشون تون رو خودتون انتخاب کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2396 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خودم انتخاب نکردم، ولی جاریم با سلیقه خودش واسه خودش انتخاب کرد

من چندماه با همسرم دوست بودم و جاریمم یازده سال با همسرش دوست بود

خب من که روم نشد ولی منم دوست داشتم خودم انتخاب میکردم تو هم اگه میتونی همین کارو کن

بنظرم به نامزدتون پیشنهاد بدین با سلیقه خودش براتون بخره..

چون برای نشون هست خیلی قشنگه که باسلیقه خودش باشه و شما ندونین چه شکلیه..البته نظر شخصی من اینه چون من خودم دوست دارم یه سری چیزا با سلیقه همسرم باشه...چون سلیقش رو قبول دارم ونمونش خودمنم که انتخاب کرده برلی زندگی..☺☺😎😅

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..
بنظرم به نامزدتون پیشنهاد بدین با سلیقه خودش براتون بخره.. چون برای نشون هست خیلی قشنگه که باسلیقه ...

احتمالا همین کارو کنم. اتفاقا سلیقه اش عالیه. کادو هایی که تو دوران دوستی میخرید رو همیشه خیلی دوست داشتم.

بهش چندتا عکس نشون میدم که بدونه تو چه مایه ای دوست دارم بعد میذارم به سلیقه خودش بخره

2740
احتمالا همین کارو کنم. اتفاقا سلیقه اش عالیه. کادو هایی که تو دوران دوستی میخرید رو همیشه خیلی دوست ...

کار قشنگی میکنید..هم به نظر مامانتون احترام گذاشتین همم براتون یه سوپرایزه دیگه بعدا هی نشون بچتون میدین میگین نگاه سلیقه باباته..دیگه از بعداز نشونم که هرچی بخایین بخرین باید خودتون انتخاب کنید..بنظرم سخت نگیرین این چیزا رو..به حرف بزرگترا هم خیلی گوش بدین بعدها نتیجشو میگیزین

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..

ما رسم نداریم

عروس بخره

نشون هدیه داماد و خانوادش هست

باید اونا بخرن

حلقه رو خودمون به سلیقه خودمون میخریم

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻