2737
2734
عنوان

انگشتر نشون تون رو خودتون انتخاب کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2396 بازدید | 86 پست

بچه ها ما برای دوست دختر داداشم به زودی قراره بریم خواستگاری... حالا مامانم میگه خودمون بریم نشون بگیریم... من با اون خانم دوستم میدونم سلیقش خیلی خاصه... دکتر هم هستن... نظرم اینه خودش بره بخره ولی مامانم در جریان دوستی اینا نیست و میگه خودمون بخریم... نمیدونم چکار کنم؟

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من و همسرمم هم پنج سال دوست بودیم خیلی راحت همه چیز با هم میرفتیم خرید به سلیقه خودم     ...

اتفاقا منم دسته گل خواستگاریم رو چند روز قبل با هم رفتیم سفارش دادیم به سلیقه خودم😂 البته به خونواده ها نگفتیم

2728
انشاالله که دلت شاد باشه همیشه 

قربونت عزیزم... آدم چند سال که از زندگیش میگذره هی یه سری چیزای قدیمی براش بی اهمیت میشه دیگه...

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

نه‌والا من شوهرم سنتی ازدواج کردیم ولی خودش من برد برای خرید حلقه نشون دوتایی رفتیم سلیقه خودادم‌که‌باشه خیلی بهتره

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  
2740

انگشتر نامزدی منو دخترخاله شوهرم پسند کرده بود!!!!!

بسیار سبک و زشت بود و حتی واسه انگشت بزرگم هم بزرگ بود

بعد که رفتم عوضش کنم ناراحت شدن😶🤕🤕

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
من خونواده ی شوهدم خریدن حتی بدون شوهرم ولی انصافا انگشتر سنگین خریدن

نه من مادر شوهرمم میدونم کم نمیذاره و چیز سنگین انتخاب میکنه

ولی خب میخوام به سلیقه خودم باشه☹️

اشکالی نداره که عزیزم من خودم به نامزدم گفتم بدم میاد از پارچه و کیف و کفش  نمیخواد بگیرین و ...

عکس بده تو که  باهاش راحتی بگو این سبک دوست دارم دل مامانت نشکن

📌متولد ۷۷ نیستم 
قربونت عزیزم... آدم چند سال که از زندگیش میگذره هی یه سری چیزای قدیمی براش بی اهمیت میشه دیگه...

اره عزیزم شما درست میگید من سه ساله ازدواج کردم منتهی خیلی ظلم درحقم کردن واسه همین بدیاشون یادم نمیره هرچند بخشیدم وحلالشون کردم

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2706