2733
2739
عنوان

رفتار مادر نامزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 983 بازدید | 25 پست
میدونم من خودمم اینجوری نیستم با اینکه همیشه همینجوری بود ولی هربار میبینمش همینجوریه و ناراحت میشم ...

محل نده خودش بادش میخوابه 

میبینه تو خانومی میخواد ببینه واکنشت در ناراحتی چیه 

به نظر من تو صبر کن سکوت همیشه جواب میده پسرش کاراشو میبینه 

تو اگه جلو شوهرت نشون بدی که بد نیستی با مامانش 2 هیچ جلویی 

ولی مناسبت دیگه تزیینی خوبه ببر تا 200 یا 300 

خدایا مرسی❤️💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید قبول کرد همه تیپ شخصیتی یکسان ندارن بعضیا خیلی شاد هستن  زود با همه صمیمی میشن ، یه عده مغرورن ، یه عده درون گرا ، یه عده برون گرا و و و  اگه همیشه اخلاقهاشون اینجوریه یعنی ذاتا اینجورین و به دل نگیر و بی تفاوت بگذر

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
محل نده خودش بادش میخوابه  میبینه تو خانومی میخواد ببینه واکنشت در ناراحتی چیه  به نظر م ...

من اصلا هنوز رنگ خونشونو ندیدم و اصلا روز مادر اینجا نبودم بعد از یکی دو هفته که اومدم براش خریدم که خوده پسرش گف شال براش بگیر بعدشم من نامزد رسمیش که نیستم ولی اره باید یه چیز بهتر میگرفتم که نمیدونستم چی باید باشه چون نه سایزشو بلدم نه ذائقشو میشناسم

2731
میدونم من خودمم اینجوری نیستم با اینکه همیشه همینجوری بود ولی هربار میبینمش همینجوریه و ناراحت میشم ...

از من میشنوی همین الان تکلیفتو معلوم کن 

بهش بفهمون که از اونا نیستی که منتشو بکشی والله بخدا مغرور هس که هس واسه خودشه به تو چه؟ 

والله من نمیفهمم هر کی هر چی هس واسه خودشه چرا واسه این و اون قیافه میگیره 

بهش بفهمون یه جوری که اونا باید دنبال تو باشن نه که تو دنبال راضی کردن اونا!!! 

به نامزدت بگو اگه خانوادت ناراضی هستن من اصراری ندارم بگو من لیاقت این و دارم که جایی زندگی کنم که دوستم داشته باشن نه همو هیچی نشده بی محلی 

بعدشم از این به بعد با مادرش سرد باش من جای تو باشم دیگه هم به هیچ عنوان و تو هیچ مراسمی براش کادو نمیگیرم میگم فک کنم شما سلیقه منو قبول ندارین 

کسی که به کم راضی نمیشه به زیاد هم راضی نیس درست عین مادر خودم

خدایا بابت تمام نعمت هایی که بهم ارزانی داشتی هزاران بار شکرت     
محل نده خودش بادش میخوابه  میبینه تو خانومی میخواد ببینه واکنشت در ناراحتی چیه  به نظر م ...

درست گفتین. به نظرم یکی بهش گفته گربه رو دم حجله بکش اما اون نادونه و زیادی جدی گرفته.

ببینه اصلا و ابدا محل نمیدی میشینه سرجاش.

ولی هیچی مطلقا هیچی در موردش به نامزدت نگو. نامزدتم نذار حرفای مامانشو بهت منتقل کنه بگو زشته قاطی حرفای زنونه میشی.

2738
من اصلا هنوز رنگ خونشونو ندیدم و اصلا روز مادر اینجا نبودم بعد از یکی دو هفته که اومدم براش خریدم که ...

من نامزد رسمیش بودم واسه مادرش همینجوری یه شب روسری خریدم بردم، تا الان یک بارم اون روسری رو ندیدم اصلا فک کنم پاره کرد انداخت فازش بالاس

اللهم صلی علی محمد و آل محمد(وعجل فرجهم)

از طرفی مامان من اینقد با نامزدم خوبه هربار من اینجام هر ظهر و هر شب داره برامون غذا درست میکنه ولی دیگه داره زیاده روی میکنه منم نمیدونم چجوری بهش بفهمونم نکن وقتی مامان اون با من‌ اینجور نیس اگه بهشم بگم ناراحت میشه اگرم یه روز نامزدم نیاد دنبالم میگه چرا نیومد چرا امرو زنرفتین بیرون و... نمیدونم چیکار کنم 

منم مثل شما بودم تا میدیدممادرشوهرم برام قیافه میگیره خیلی خودخوری میکردم چند وقت که گذشت باخودم گفتم من که چیزی نگفتم و حرکتی نکردم که کسی رو ناراحت کنم خیلی عادی رفتار میکردم‌الان خیلی بهتر شده