2737
2739
عنوان

رفتار مادر نامزدم

983 بازدید | 25 پست

سلام من نامزد دارم ولی هنوز رسمی نشده ولی با همیم و خانواده هامون هم قرار گذاشتن که عید جشن بگیریم ولی رفتار مامان نامزدم یجوریه اصلا من درکش نمیکنم برام عجیب و غیر قابل تحمله..مثلا واسه روز مادر من یه روسری براش گرفتم فرستادم براش چون هنوز رابطه هامون جوری نیس که رفت و آمد داشته باشیم بعد اون گف من روسری نمیپوشم عوضش کن با شال منم عوضش کردم بعد رفتیم بهش دادیمش فقط به من سلام کرد دیگه هیچی نگف و گف نمیخواست عوضش کنی و...بعد من به نامزدم گفتم مامانت کلا با من سرده چرا یبار به من زنگ نزده چرا اینجوریه چرا الان رفتارش اینجوری بود هربار یه چیزی میگف از طرفی هم میدونم که مخالف من نیستن نمیدونم چرا اینجوریه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
آخه چی میبردم منکه اصلا تا حالا باهاشون رابطه ای نداشتم و نمیشناسمشون  

خب واسه همیین میگم من الان اگه زیر 200 چیزی ببرم نگاهم نمیکنن واسه همین گفتم شاید مدلشون اینجوریه 

خدایا مرسی❤️💋
آخه دارم اذیت میشم دلم نمیخواد تو یه خونه ای باشم که باهام خوب نباشن

یه چیز خوبه دیگه بگیر براش تو اولین مناسبت 

مادر نامزدت دوست داشته باشه خیلی حس خوبیه تحت تاثیر جو اینجا نباش 

تو خوب باش بقیش مهم نیس

خدایا مرسی❤️💋
یه چیز خوبه دیگه بگیر براش تو اولین مناسبت  مادر نامزدت دوست داشته باشه خیلی حس خوبیه تحت تاثی ...

میدونم من خودمم اینجوری نیستم با اینکه همیشه همینجوری بود ولی هربار میبینمش همینجوریه و ناراحت میشم ولی باز هیچی نمیگم ولی امشب خیلی بد بود

2706