2737
2734
عنوان

چینی ها خیلی بد هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 1443 بازدید | 98 پست
چرا انقدر نژاد پرستیم مام جک و جونور میخوریم مرغ و شتر و گاو و گوسفند و... قطعا اونام از اینکه بی ...

خواهشا ازونا دفاع نکنید که خودمو دار میزنم.بسه دیگه.این جونورایی که ما میخوریم همه چی خوار و اشغال خورو لاشخور نیستن.علفخوارن.پس لطفا حرفای کلیشه ای تحویل ندین ک اعصاب واسمون نمونده

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!

دوستانی که همش میگن کار آمریکاس و اینا فیلم شیوع رو ببینن تا ببینن ویروس واقعا میتونه از بدن خفاش انتقال کنه به انسان به سادگی 

99/9/10                                                        سَلامِت میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من امروز تو ی شبکه خارجی دیدم که طلبه هاای چینی اومدن قم بیماری رو اوردن تعجب کردم اونام طلبه داشتن ...

خخخخ همینو بگو اینو منم زود شنیدم که گقتن طلبه های چینی عامل ورود کرونا به قم وایران بودم با خودم گفتم این لا مصبا دیگه کین از چینیام طلبه ساختن 

2728
گلم نگران نباش یه کم رعایت کن جایی زیاد نرو زنده میمونیم  نترس ❤❤❤ تاپیکتم میخوای قفل کن

باشه گلم 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
خواهشا ازونا دفاع نکنید که خودمو دار میزنم.بسه دیگه.این جونورایی که ما میخوریم همه چی خوار و اشغال خ ...

👌اخ همینو بگو

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
2738
ربطی به چینیا نداره  کرونا ویروس ساخته شده ازمایشگاهیه  ویروس که همینجوری رو هوا به وجود ...

همه ویروسا که ب وجود اومدن ازمابشگاهی ان ؟چجوری به وجود اومدن؟؟یه چیزی شنیدیدا

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
عزیزم از خونه تا میتونی بیرون نیا استرس واسه نی نی خوب نیس شوهرتم بیرون کار میکنه بگو مدام از ژل است ...

فدات باشه گلم 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
استارتر کی زمان زایمانته؟ منم تو ۳۶ هفته ام دکتر گفت ۲۴ یا ۲۷ اسفند بیا برا سزارین. سونو میگه ۷ فرور ...

عزیزم واسه من برای سزارین یک فروردین زده که من ۲۸ میرم البته شاید هم طبیعی باشه فعلا که با آخرین سونو سزارین بود گلم چرا شما سونو دیر نشون میده چرا البته ایام عید دکتر ها نیستن بیشترشان گلم 

استارتر کی زمان زایمانته؟ منم تو ۳۶ هفته ام دکتر گفت ۲۴ یا ۲۷ اسفند بیا برا سزارین. سونو میگه ۷ فرور ...

نه گلم دکتر که هیچ وقت زود نمی که معمولا بستگی به سونو داره که جنین مشکل نداشته باشه میگن بیا زایمان 

2706