2733
2734
عنوان

۲۷ سالم داره تموم میشه😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1016 بازدید | 72 پست

حالا همه سعی دارن بگن ما ازتو بدبخت تریم اسی

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی پسرم ۳۹ هفته و۵ روزش بود ک قلبش برای همیشه وایساد😭😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چندروز پیش بهش گفتم میخوام دانشگاه ثبت نام کنم گفت نه کرونا رو ننداز به جونمون..گفتم کلاس نقاشی گفت ...

مشکل کرونا که موقتی و حل میشه .ولی دانشگاه میخای ثبت نام کن ایشالا قبول شدی به شوهرت بگو منم همسرم همش سنگ جلو پام مبندازه تا میخام ی کار کوچیک کنم میگه ول کن دردسر درست نکن ولی منم کارمو انجام میدن .تو ام تصمیمت دریت بگیر و روی حرفت بمون  

.                                              
یه هدف تعیین کنید  من واقعا دخترهای نی نی سایت رو درک نمی کنم درس بخوانید  زبان کامپیو ...

من از کارای زنونه مث خیاطی آشپزی بدم میاد دیگه

قبلا آشپزیم خوب بود خیییلی

ولی الان چون با بی میلی میپزم و فقط میخام تموم شه

طعم و عطر گذشته رو ندارن انگار غذاهام

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
مشکل کرونا که موقتی و حل میشه .ولی دانشگاه میخای ثبت نام کن ایشالا قبول شدی به شوهرت بگو منم همسرم ه ...

شرط میبندم همسر شما خیلی عوقلتر از همسر منه

از ته دلتون برای مادرشدنم دعا کنید صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏
2738

ببین من الان ۳۹سالمه دقیقا تو سن ۲۶افسرده بودم دکتر میرفتم جالبه به دکترمم گفتم میرفتم جلو اینه به خودم میگفتم دیگه پیر شدم وافعا احساس پیری میکردم چقدر احمق بودم وچقدر فرصت داشتم برای خیلی کارها ولی الان اصلا احساس پیری نمیکنم برعکس دلم از اون موقع جونتره  ولی بهت حق میدم همسر باعث بیشترشه 

ببین من الان ۳۹سالمه دقیقا تو سن ۲۶افسرده بودم دکتر میرفتم جالبه به دکترمم گفتم میرفتم جلو اینه به خ ...

همسر من ۹۰ درصد باعثشه ده درصد هم خودم مقصرم که بجای ازدواج درس نخوندمو و فرصتهامو از دست دارم😢😢😢

دکتر هم رفتی ؟ببین اگه نمیخوای کلاس واینا بری بچه خودش یه هدف هم سرگرمی  سعی کن درمان کنی

اره فایده نداشته منم قیدشو زدم ..نداشتن بچه عامل افسردگیم شده بیکاری و نداشتن هدف معین بهش بدتر دامن زده😢😢😢

2706