2737
2734
عنوان

۲۷ سالم داره تموم میشه😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1016 بازدید | 72 پست
اره فایده نداشته منم قیدشو زدم ..نداشتن بچه عامل افسردگیم شده بیکاری و نداشتن هدف معین بهش بدتر دامن ...

عزیزم انشااله خدا بهت یه بچه سالم بده میدونم سخت ولی دنبالش رو بگیر سعی کن بیشتر به خودت برسی مذهبی هستی ؟

آقام خیلی غریبن😔میشه واسه سلامتی وظهورشون یه صلوات بفرستین؟
عزیزم انشااله خدا بهت یه بچه سالم بده میدونم سخت ولی دنبالش رو بگیر سعی کن بیشتر به خودت برسی مذهبی ...

اعتقادات خودمو دارم ولی افراطی نیستم

از ته دلتون برای مادرشدنم دعا کنید صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنها سرگرمیام همینا هستن

نمی‌تونی دانشگاه بری؟ اگه همیشه خونه هستی و حوصله داری برای کنکور تجربی قبول شو اگه از الان بخونی تا سال دیگه قبول میشی یه رشته خوب مثلا دندان یا فیزیو 

اگه هم نه سریال ببین فیلم ببین کتاب بخون کیک و شیرینی درست کن

اگه هم کیس خوب داشتی ازدواج کن اینجوری مستقل میشی

وَ مِنْ شَرِّ حاسِدٍ إِذا حَسَدَ 🧿💍
2731
کاش میتونستی برای هدف حفظ قرآن رو شروع کنی از جزء سی که راحت تره شروع کن

اتفاقا یه مدت به همینم فکر کردم ولی شرایطم با این مشغله ی فکری و روحیه ی بدی که دارم ،دیدم اصلا ممکن نیست

نمی‌تونی دانشگاه بری؟ اگه همیشه خونه هستی و حوصله داری برای کنکور تجربی قبول شو اگه از الان بخونی تا ...

رشتم انسانی بود ولی همسرم اجازه نمیده بهش هم بارها گفتم 

رشتم انسانی بود ولی همسرم اجازه نمیده بهش هم بارها گفتم 

ا من فکر کردم مجردی ببخشید

همون فیلم و سریال و کتاب

از اینترنت فیلم های آشپزی ببین کیک و شیرینی درست کن

فیلم های آرایشی ببین تو خونه خودتو آرایش کن

نمی‌تونی دانشگاه بری؟ اگه همیشه خونه هستی و حوصله داری برای کنکور تجربی قبول شو اگه از الان بخونی تا ...

حالا انسانیم خوبه ها آمار تجربیو نبربالا خواهش میکنم😐

چه هوایی … چه طلوعی!جانم …باید امروز حواسم باشدکه اگر قاصدکی را دیدم آرزوهایم رابدهم تا برساند به خدا …!به خدایی که خودم می‌دانم!به خدایی که دلش پروانه ست …و به مرغان مهاجرهر سال راه را می‌گوید !و به باران گفته ست باغ‌ها تشنه شدند …!و حواسش حتی به دل نازک شب بو هم هست!که مبادا که ترک بردارد …!به خدایی که خودم می‌دانم چه خدایی … جانم …!
2740
چرا 😂 خداروشکر من از دوران کنکور گذشتم 😶

والا همینجور آمارش داره میره بالا دست به دعاییم بیشتر دخترای کنکور تجربی شوور کنن کنکور ندن یکم وضع ترازا بهتر شه بخدا اسیرشدیم 

چه هوایی … چه طلوعی!جانم …باید امروز حواسم باشدکه اگر قاصدکی را دیدم آرزوهایم رابدهم تا برساند به خدا …!به خدایی که خودم می‌دانم!به خدایی که دلش پروانه ست …و به مرغان مهاجرهر سال راه را می‌گوید !و به باران گفته ست باغ‌ها تشنه شدند …!و حواسش حتی به دل نازک شب بو هم هست!که مبادا که ترک بردارد …!به خدایی که خودم می‌دانم چه خدایی … جانم …!
والا همینجور آمارش داره میره بالا دست به دعاییم بیشتر دخترای کنکور تجربی شوور کنن کنکور ندن یکم وضع ...

امیدوارم همون چیزی که لایقش هستیو قبول شی 😘

امیدوارم همون چیزی که لایقش هستیو قبول شی 😘

فداتشم دلبرجان مرسی ان شاءالله به دعای شما