2737
2734
عنوان

۲۷ سالم داره تموم میشه😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1016 بازدید | 72 پست
در کنار کسی هستم که انگیزه ای بهم نمیده..به قول قدیمیا کوکو از روغن به عمل میاد، زن از شوهر

چرا منتظری کس دیگه ای بهت انگیزه بده به عنوان یه آدم بالغ باید بتونی خودت خودت را سرگرم کنی 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودت روش زندگیت عوض کن شوهر که کاری واسه آدم نمیکنه 

چندروز پیش بهش گفتم میخوام دانشگاه ثبت نام کنم گفت نه کرونا رو ننداز به جونمون..گفتم کلاس نقاشی گفت بحث بی فابده نکن..من با همچین ادم بی منطقی دارم زندگی میکنم خود به خود ذوقم کور میشه

از ته دلتون برای مادرشدنم دعا کنید صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏
در کنار کسی هستم که انگیزه ای بهم نمیده..به قول قدیمیا کوکو از روغن به عمل میاد، زن از شوهر

من 28 سالمه شوهرم انگیزه هم بهم میده اما بجاش به هردری زدم بسته بود هفت بار ارشد دادم دولتی قبول نشدم آزاد هم که پولشو ندارم. کار هم چندجا رفتم پولمو خوردن. دیگه خودم خسته شدم. خیلی.دوستان نگن فیلم و باشگاه و کتاب و... چون همشو انجام میدم اما انگار منو سیر نمیکنه

گلم من هفت ساله ازدواج کردم فقط لذتی نمیبرم

ازدواج میتونست یه فرصتی باشه واسه باز شدن آرزوهات

.ولی ظاهرا افسرده ت کرده..شوهرت بد دله؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2740
خوشبحالت من دارم تو بیست سالگی وسط جهنم زندگی میکنم با بچه 🙃

قدر بدون عزیزم حداقل قدر اون فرشته ای که خدا بهت داده

ازدواج میتونست یه فرصتی باشه واسه باز شدن آرزوهات .ولی ظاهرا افسرده ت کرده..شوهرت بد دله؟

بله خیلی بد دله با اینکه زنی هستم که اصلا نیازی به تذکر ندارم ولی متاسفانه...امان از مردای ایرانی البته بعضیاشون

اگه محدود هستی و‌کلای نمیتونی بری انلاین یجیزی یاد بگیر یا تو‌خونه ورزش کن.

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧

منم همش حس میکنم بیهوده دارم زندگی میکنم

همین دیشب داشتم ب شوهرم میگفتم دیگه خسته شدم

از بشور و بساب

از کارای خونه و بچه داری

میخوام برا خودم باشم

🙁

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
منم متولد ۷۲ ام اصلا ناامید نیستم.اتفاقا خیلی خوشحالم که اوج جوونیمه..همشم میگم من یه مامان با انرژی ...

😍😍😍