2737
2734
عنوان

۲۷ سالم داره تموم میشه😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1016 بازدید | 72 پست

بدترین سالای عمرمون با تعصبای بیجا گذشت

نمیبخشم خونوادمو خیلی محدودم میکردن

عمرم رفت

آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را، و هر دو را از دست خواهند داد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم ده ی بیست زندگیم را به خاطر یه شکست بد عشقی تو سن ۲۳ سالگی از دست. دادم یادم ۲۵ سالم بود احساس پیر بودن می کردم اما عزیزم همین الان که ۳۶ سالمه بهت می گم تو فقط یه بار تو زندگیت ۲۷ سالت می شه می دونی چه قدر شانسی به دنیا آمدی لذت ببر نمی خوام کلیشه ایش کنم اما شروع کن خودت را نوازش کن و خودت را دوست داشته باش عزیزم . دنیای قشنگ همه چیز ازدواج نیست بهت قول می دم اگر حالت را خوب کنی بهترین ازدواج را می کنی من تو سن ۳۳ سالگی ازدواجی کردم که برام خیلی خوبه 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 
۲۷ که سنی نیس عزیزم

اخه احساس میکنم همین دیروز بود که ۲۰ سالم بود نمیدونم این هفت سال چطور گذشت یه عمره برا خودش😔

از ته دلتون برای مادرشدنم دعا کنید صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏
2740
منم ده ی بیست زندگیم را به خاطر یه شکست بد عشقی تو سن ۲۳ سالگی از دست. دادم یادم ۲۵ سالم بود احساس پ ...

گلم من هفت ساله ازدواج کردم فقط لذتی نمیبرم

یه سوالی دارم ازدواج کردی همسرت محدودت میکنه؟؟ یا مجردی پدر و مادرت محدودت میکنن

متاهلم خیلی فرصتا رو از دست دادم این فرصتا بهم رو اوردن ولی خودم پروندمشون..دیگه هم نمیان😔😔

اهاااان 🤣 چرا ؟ 

در کنار کسی هستم که انگیزه ای بهم نمیده..به قول قدیمیا کوکو از روغن به عمل میاد، زن از شوهر