2733
2734
عنوان

بابا چرا تاجیک تعطیل میکنین مشکلش چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی بنده خدایی نوشته بود ک خب تو برو سمتش چی میشه منم بعد دوران پریودی خودم میرم سمتش در جواب اون نوشت ...

لباسای خیلی باز میپوشی؟لباس زیر تور؟ارایش کن یجوری باش ک قبلا نبودی اونطوری یکمم مهربون تر کن خودتو ببین از این راه شروع کنی چی میشه کم کم رومخش راه برو سیاست بخرج بده لباسای باز بپوش الکی ب ی بهونه خودتو تو معرض دیدش کن

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
2731
وااااای خدا صبرت بده سه سال چجوری تحمل میکنی! خیلی سخته رابطه جن سی خراب بشه رابطه عاطفی ام سرد میشه ...

این درد بدتره که رابطه داشته باشی و اما رابطع عاطفی از بین رفته باشه

انگار فقط یه وسیله ام برای ارضای جسمیش😢

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
2738
لباسای خیلی باز میپوشی؟لباس زیر تور؟ارایش کن یجوری باش ک قبلا نبودی اونطوری یکمم مهربون تر کن خودتو ...

کلی از این راه ها امتحان کردم بنده خدا دارم میگم اول خودم شروع میکنم حتی باهر مقدمه و عشق بازی ک فکرشو بکنی بعد شاید با هزار منت بیاد منو راضی کنه بکشه کنار عجیب اینه ک اصلا دوس نداره ارضا بشه 

بعد هم مگه سه چار سال اول زندگیم ار این کارا حتما باید میکردم ک میومد سمتم؟؟ ن ولله خیلی عادی هم ک بودم میومد اصلا خودش میگفت آرایش نکن واسه صورتت بده

خیلی مبحث پیچیدست . هر گلی برای یه جایی خوبه . تازه محل مصرفش هم فرق داره . بعضی ها رو باید مثل دمنو ...

😐😑 واقعا باور داری حرفای تبریزیانو 😐

گر مرا هیچ نباشد نه به دنیا نه به عقبی... چون تو دارم همه دارم دگرم هیچ نباید... 🥰😍
کلی از این راه ها امتحان کردم بنده خدا دارم میگم اول خودم شروع میکنم حتی باهر مقدمه و عشق بازی ک فکر ...

ببرش دکتر پس چرایهو اینطوری شده اخه

بعدزایمان بهش میرسیدی؟تو بارداری چی؟

_*برای باردار شدن و تنظیم پریود:*_ 👇👇👇 هسته خرما رو دربیارید. خرما رو بذارید تو ماهیتابه با دوسه ...

ببخشید این بنده خدا اقاشون مشکل داره . تمایل به رابطه نداره . سرده . بعد شما راهکار تنظیم پریود و رفع خارش و عفونت واژن رو براش گذاشتی . 

ببخشید این بنده خدا اقاشون مشکل داره . تمایل به رابطه نداره . سرده . بعد شما راهکار تنظیم پریود و رف ...

برامن گذاشته بود