2733
2739
عنوان

بابا چرا تاجیک تعطیل میکنین مشکلش چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 63 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ی بنده خدایی نوشته بود ک خب تو برو سمتش چی میشه منم بعد دوران پریودی خودم میرم سمتش در جواب اون نوشت ...

لباسای خیلی باز میپوشی؟لباس زیر تور؟ارایش کن یجوری باش ک قبلا نبودی اونطوری یکمم مهربون تر کن خودتو ببین از این راه شروع کنی چی میشه کم کم رومخش راه برو سیاست بخرج بده لباسای باز بپوش الکی ب ی بهونه خودتو تو معرض دیدش کن

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
2731
وااااای خدا صبرت بده سه سال چجوری تحمل میکنی! خیلی سخته رابطه جن سی خراب بشه رابطه عاطفی ام سرد میشه ...

این درد بدتره که رابطه داشته باشی و اما رابطع عاطفی از بین رفته باشه

انگار فقط یه وسیله ام برای ارضای جسمیش😢

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
2740
لباسای خیلی باز میپوشی؟لباس زیر تور؟ارایش کن یجوری باش ک قبلا نبودی اونطوری یکمم مهربون تر کن خودتو ...

کلی از این راه ها امتحان کردم بنده خدا دارم میگم اول خودم شروع میکنم حتی باهر مقدمه و عشق بازی ک فکرشو بکنی بعد شاید با هزار منت بیاد منو راضی کنه بکشه کنار عجیب اینه ک اصلا دوس نداره ارضا بشه 

بعد هم مگه سه چار سال اول زندگیم ار این کارا حتما باید میکردم ک میومد سمتم؟؟ ن ولله خیلی عادی هم ک بودم میومد اصلا خودش میگفت آرایش نکن واسه صورتت بده

خیلی مبحث پیچیدست . هر گلی برای یه جایی خوبه . تازه محل مصرفش هم فرق داره . بعضی ها رو باید مثل دمنو ...

😐😑 واقعا باور داری حرفای تبریزیانو 😐

گر مرا هیچ نباشد نه به دنیا نه به عقبی... چون تو دارم همه دارم دگرم هیچ نباید... 🥰😍
کلی از این راه ها امتحان کردم بنده خدا دارم میگم اول خودم شروع میکنم حتی باهر مقدمه و عشق بازی ک فکر ...

ببرش دکتر پس چرایهو اینطوری شده اخه

بعدزایمان بهش میرسیدی؟تو بارداری چی؟

_*برای باردار شدن و تنظیم پریود:*_ 👇👇👇 هسته خرما رو دربیارید. خرما رو بذارید تو ماهیتابه با دوسه ...

ببخشید این بنده خدا اقاشون مشکل داره . تمایل به رابطه نداره . سرده . بعد شما راهکار تنظیم پریود و رفع خارش و عفونت واژن رو براش گذاشتی . 

ببخشید این بنده خدا اقاشون مشکل داره . تمایل به رابطه نداره . سرده . بعد شما راهکار تنظیم پریود و رف ...

برامن گذاشته بود

2706