2737
2734
عنوان

انرژی مثبت +بیایدبه دور از غم ها از سوتی هامون بگیم بخندیم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1979 بازدید | 135 پست
یه بارم بچه بودم تلفن تازه گرفته بودیم چند بار زنگ زدم گفتم فلانی هست گفتن اشتباه گرفتی ای حال میکرد ...

😂🤣 واااااای مردم از خنده .. جدی فاطمه ایی 

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
اینم از سوتی من با نامزدم رفته بودیم بیرون داشتیم آب طالبی میزدیم تو رگ از اون لیوان گنده ها اینم نگ ...

بابا اشکال نداره که صداش خودتون میگین از لیوان بوده 😊 خجالت نداشته که. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب کاری نکرده بودی دیگه 😁

خوب من همش ۱۴ سالم بود هیچی حالیم نبود عین بچه ها داشتم آبمیوه میخوردم یه هو دیدم خالی شده لیوان یه صدای بدی هم داد اصلا فاجعه

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2731
خوب من همش ۱۴ سالم بود هیچی حالیم نبود عین بچه ها داشتم آبمیوه میخوردم یه هو دیدم خالی شده لیوان یه ...

😂 این و درک می کنم ، وقتی این صدا دربیاد دیگه نمی تونی ثابت کنی من نبودم

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!

تازه نامزد کرده بودم با نامزدم رفتیم رستوران وقتی داشتیم از در میرفتیم بیرون یه آقا داشت میومد طرف در که بیاد تو انقد به نظرم آشنا اومد که تا نزدیک شد شروع کردم سلام و احوالپرسی گرم شوهر مم سلام و احوالپرسی و دست داد بهش وقتی رد شدیم شوهرم گفت کی بود فامیلتون بود منم گفتم نه مگه فامیل شما نبود گفت نه دوتامون برگشتیم عقب و نگاه کریم دیدیم مرده رفته تو فکر که اینا رو کجا دیده بودم🤔

2738
بابا اشکال نداره که صداش خودتون میگین از لیوان بوده 😊 خجالت نداشته که. 

واقعا از لیوان بودا وای الان باید به شما ثابت کنم که از لیوان بود صدا اینم یه سوتی دیگه😁

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
تازه نامزد کرده بودم با نامزدم رفتیم رستوران وقتی داشتیم از در میرفتیم بیرون یه آقا داشت میومد طرف د ...

😂🤣 وااااای تو دیگه آخرشی 

من متوجه شدم از لیوان بوده😊

عه بچه ها اذیتم نکنین دیگه به خدا از لیولن بود☹

یه بارم بچه بودم داشتیم از خونه مامان بزرگم خداحافظی میکردیم من داداش کوچیکمو بغل کردم که سریع بدم سوار ماشین بشم رفتم سر کوچه که سوار بشم مامانم اینا هنو نیومده بودن بیرون دیدم یکی در ماشینو باز کرد رفت تو ماشینمون. منم هول شدم که برم به بابام بگم دزد داره ماشینو میبره داداشمو ول کردم افتاد تو جوب و خودم الفرار

2706