2737
2739
وای نبابا خیلی چاقتر شدم فقط خوبیش اینه چاقیم سر تا پا هستش و کمتر به چشم میام ولی خیلی شکم زدم 😭اص ...

بخدا اصلا مشخص نبود وزنت بالای نوده خیلی هیکلی و شیک بودی حتی اگه ده کیلوم لاغر شی عالی تر میشی

حتما برمیگردی الانم خوب بودی چه برسه به اینکه کم کنی

ران هام وحشتناک بزرگ شده 😭و اون جهندم شکم و پهلو زدم من اصلا شکم نداشتم یا وهلو کاش شکم و پهلو نداشتم هیکلم عالی میشد ولی دارم 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا اصلا مشخص نبود وزنت بالای نوده خیلی هیکلی و شیک بودی حتی اگه ده کیلوم لاغر شی عالی تر میشی

اخه قدم بلنده بخاطر اینه کمتر میخوره بهم ولی خیلی تول شدم 😭

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
ران هام وحشتناک بزرگ شده 😭و اون جهندم شکم و پهلو زدم من اصلا شکم نداشتم یا وهلو کاش شکم و پهلو نداش ...

ده کیلو چیزی نیست راحته بعد زایمانت حتما کم کن دیگه رودست نخواهی داشت از اندام

2742
ده کیلو چیزی نیست راحته بعد زایمانت حتما کم کن دیگه رودست نخواهی داشت از اندام

نبابا حداقل باید بالای ۲۰ کیلو کنم برای عمل خیلیم بیشتر چون حدود ۳۰ میلیون هزینشه نمیخام دلخواهم نباشه 

اره ماشالا قدت خیلی بلنده

قربونت عزیز دلم مرسی کلی بهم روحیه دادی ❤️انشاله خپدتم موفق باشی و به وزن و اندام دلخواهت برسی 

2738
اره هزینشم زیاده بعدش مراقب باش شوهرت باز کلاه نذاره سرت

خخخ نبابا دیگه سرم کلاه نمیره 

چرا هزینه زیاد بابت آتلیه نوزاد؟؟؟؟؟؟؟

با محصولات *ب ب مچ* خودتون تو خونه بهترین عکسارو از فرزدند دلبندتون بگیرید و با کمترین هزینه ،از مناسبات و جشن های سال اول،یک آلبوم نوزادی جالب و کامل تهیه کنید.

.تم ها متنوع و جذاب برای عکاسی روزشمار/ماهگرد/دندانی/تولد

https://bebematch.com/store/

ی کالری شمار خوب معرفی میکنید 

کالری شمار زیره حرررررررف نداره من به کمکش از ۸۸ رسیدم به ۷۶ ،دوازده تا کم کردم اما هنوز به خواسته ام که ۶۰ خیلی مونده

نکته اول  هروقت یه خانوم باردار با شکم قلبمه دیدید نخندید،اون خودش به اندازه ی کافی سختش هست اون شکم رو اینور و اونور میبره ...نکته دوم  لطفا نپرسید بچه چیه؟توقع دارین بچه یوزپلنگ آفریقایی تو شیکمش باشه؟؟؟؟خب بچه آدمه دیگهههه!...نکته سوم  اگه خانومی کرد و با چشم پوشی جنسیت بچه‌ش رو گفت لطفااااااا مراقب باشید چی جواب میدید،اگه گفت پسره.نگید:وااااای به به مبارک بااااااشه،چه خووووب!(خب پسره بچه‌ش مجسمه الماس که نیست اونم یه آدمه مثل بقیه) و اگر گفت دختره،خواهشاااا عین تیوب پنچر رفتار نکنید و نگید اشکال نداره قدمش خوب باشه برات!به تو چه که اشکال داره یا نه،اصلا حرفتون درست نیست تورو خدااااا رعایت کنید بعضی مادرا از این حرفا تا آخر عمر درد میکشن،دختر و پسر هردو نعمت خداس!من یه دردکشیده ام از این رفتارها و حلال نمیکنم کسایی که قلبم رو خراشیدن  
2706