2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو چند وقت؟

۴ماه

نکته اول  هروقت یه خانوم باردار با شکم قلبمه دیدید نخندید،اون خودش به اندازه ی کافی سختش هست اون شکم رو اینور و اونور میبره ...نکته دوم  لطفا نپرسید بچه چیه؟توقع دارین بچه یوزپلنگ آفریقایی تو شیکمش باشه؟؟؟؟خب بچه آدمه دیگهههه!...نکته سوم  اگه خانومی کرد و با چشم پوشی جنسیت بچه‌ش رو گفت لطفااااااا مراقب باشید چی جواب میدید،اگه گفت پسره.نگید:وااااای به به مبارک بااااااشه،چه خووووب!(خب پسره بچه‌ش مجسمه الماس که نیست اونم یه آدمه مثل بقیه) و اگر گفت دختره،خواهشاااا عین تیوب پنچر رفتار نکنید و نگید اشکال نداره قدمش خوب باشه برات!به تو چه که اشکال داره یا نه،اصلا حرفتون درست نیست تورو خدااااا رعایت کنید بعضی مادرا از این حرفا تا آخر عمر درد میکشن،دختر و پسر هردو نعمت خداس!من یه دردکشیده ام از این رفتارها و حلال نمیکنم کسایی که قلبم رو خراشیدن  
2740
بجای تو من خیلی اراده دارم ..17 کیلو کم کردم ...همیشه هم در هر مورد ,,مورد قبول و تایید و تحسین همسر ...

من چبکارکنم خانما ک همه جام لاغره فقط یکم شکم دارم آب نمیشه لامصب حتی آب هم میخورم باد میکنه مث دوک میشه..اصلا هم انعطاف پذیریم خوب نیس..نمیتونم ورزشهای شکم انجام بدم؟میشه کمکم کنید..ممنون

ببین عزیزم اراده خیلی ربط داره به نوع رژیمت. من خودم خیلییییی تا الان رژیمهای مختلف و امتحان کردم ولی همون روز دوم سوم ولش میکردم و همش گرسنم بود و بیحال یه جا افتاده بودم 😥

ولی این رژیم جدیده که شروع کردم خیلی خوبه هم گرسنه نمیشم هم اینکه راحت وزن کم‌ کردم باهاش 

اگه خودت دوس داری لاغر شو چرا میگید شوهرم دوس داری اینجور باشم اونجور باشم ؟؟؟؟؟ واسه خودت زندگی کن گلم 

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲