2737
2734
عنوان

بیاید غیبت کنیم دلمون باز شه...

512 بازدید | 55 پست

میخوام ایندفع از خواهرم غیبت کنم بعضی کاراش رو اعصابمه انقد یواشه غذا خودنش یه ساعت طول میکشه. بچه هاش خیلی بی ادبن دلم میخواد بزنمشون اونوقت تو هرکار من دخالت میکنه وقتی با شوهرم حرف میزنم میشنوه خودشو میندازه وسط یه حرفی میزنه..‌

مثل تاپیک من نشه هنوز ترکشاش داره میخوره بهم😐

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک
2728
چرا چجوری شد؟

بیخیال😐

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2738

ابنقدر همه توفکر اینن که کرنا نگیرین وفکر وذکرشون درگیر این ویروسه  دیگه فرصت انجام هیچ گناهی نیست ، فک کنم همه بعداز ۱۲۰ سال بریم اون دنیا این مدت عمرمون پرونده امون سفید سفیده بعد اون دنیا آرزو میکنیم کاش همیشه ویروس کزنا بود  

برای شادی روح پدرم صلوات

بچه های خواهرشوهرم رومخه خودش بچه های دیگرو میزنه یکی به بچه هاش تو میگه جوابشونو میده که بابچه باید حرف زد نه کتک میگیم چرا فلانی رو زدی گریه کرد میگه من نزدم اون نازنازیه 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

من خواهرم  مجرد از صدتا خواهر شوهر مادرشوهر برام بدتر بوده تو زندگیم دلم نمیا نفرینش  کنم جلو شوهرم شرفمو برد به خاطرش پا از خونه بابام بریدم شوهرم هم هر وقت دلش میخوا منو میزنه ولی جایی رو ندارم برم

2706