2737
2734
عنوان

بیاید غیبت کنیم دلمون باز شه...

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 55 پست
من به مادرشوهرم گفتم خیلی زشته هرچی از دهنشون میاد میگن اونم گفت عادت کردن تو دلم گفتم اگه اولش میزد ...

آره عزیزم من اصلا تو خانواده ی بزرگ شدم که فحش یا حرف زشت تو خانواده من خیلی بی ادبی بود اصلا اینا حرف میزنم من خجالت میکشم میگم یعنی چی اینا چرا اینجوری هستن تازه به دوران رسیده هستن فرهنگشون پایینه همه رو از بالا نگاه میکنن

آره عزیزم من اصلا تو خانواده ی بزرگ شدم که فحش یا حرف زشت تو خانواده من خیلی بی ادبی بود اصلا اینا ح ...

منم مثل شما خیلی خجالت میکشم پدر شوهرم به بچه هاش میگه مادر .... خیلی بده ما بیشتر دعواهامونم سر اخلاق خانوادشه خودشم الان نمیگه ولی یه وقتایی از دهنش در میره داداشش که کلا حیا نداره از رابطه زناشوییه دوستاش میشینه جلو ماها حرف میزنه زنشم فقط میخنده 😭😭😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چه بیشرم مثل برادرشوهر من عیاش به تمام معنا 

خوبه یکی مثل خودم پیدا شد اینارو پیش دوستم میگفتم میگفت خوشبحالت چه خانواده باحالی دارن در صورتی که هیچ حرمتی تو خانوادشون نیست بچه ها انقد بی ادبن فحشای فوق بی ادبانه میزنن حرفایی که من میشنوم مثل اب یخ میمونه بریزن سرم اونوقت خانوادشون هر هر میخندن به شوهرم گفتم هیچوقت بچمو نمیارم بخواد این حرفارو یاد بگیره

2731
خوبه یکی مثل خودم پیدا شد اینارو پیش دوستم میگفتم میگفت خوشبحالت چه خانواده باحالی دارن در صورتی که ...

شوهر خودت چی چه جوری هست من که اصلا ازش راضی نیستم اذیتم ميکنه با حرفهاش من شوخ طبع دوس دارم اما نه بی ادبانه

شوهر خودت چی چه جوری هست من که اصلا ازش راضی نیستم اذیتم ميکنه با حرفهاش من شوخ طبع دوس دارم اما نه ...

شوهرم خودش خوبه یه وقتایی بچه هاشون فحش میدن یا باباش فحش میده دعواشون میکنه اما یه وقتایی پشت تلفن یا میون حرف زدن با داداشاش از دهنش یه چیزایی میپره اما چون زبونشون با ما فرق داره تا جایی که متوجه نشم چیزی نمیگن تا بفهمم سریع بهش اس میدم میگم که شنیدم چی گفتی اما خیلی رعایت میکنه در کل از همون خانوادس یه چیزاییش رو اعصابمه

شوهرم خودش خوبه یه وقتایی بچه هاشون فحش میدن یا باباش فحش میده دعواشون میکنه اما یه وقتایی پشت تلفن ...

مگه اهل کجاست شوهرت ؟شوهر من فوق العاده عصبی و پرخاشگر و بددهن هس مجبوری باهاش زندگی میکنم ،😢

2740
چكاركرده پات بريده ؟ داداشا وبابامم دارن كاري ميكنن بارفتاراي زشتشون خواهرم ديگه نتونه بياد خونمون ا ...

هیچی دیگه جلو شوهرم صدتا فوش  بارم کرد شوهرم هم میگه دیگه حق نداری بری خونشون از اینور هم خودش میزنه تو سرم