2737
2734
عنوان

عكس همسرم( به همفكريتون نياز دارم)

| مشاهده متن کامل بحث + 140052 بازدید | 349 پست

من عمرا تو همچین شرایطی شوهرم رو تنها بزارم..زن واس همین روزاس دیگ بقیه روزا بمونم پیشش ب چ درد منو اون میخوره..من بچه شیش ماهه هم دارم شده باشه بچه او میدم مامانم نگه میداره ولی شوهرم رو ب هیچ وجه تنها نمیزارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم 

خدا خودش حفظش کنه

چقققدر شرایطتون سخته واقعا خیلی باید قوی باشین 

من باشم میموندم پیش همسرم 

میاد خونه فقط تقویتش کن ، خودشم که رعایت میکنه دیگه

2742

عزیزم به نظرم احساسی فکر نکن ، خدا نکرده ذره ای از ویروس حتی رو لباس شوهرت هم باشه  و بیاد خونه باعث شیوع میشه و این زنجیره ادامه پیدا میکنه ،انشاالله که شوهرت به سلامت این دوران رو پشت سر میزاره

نفس زندگیم دخترم  😍😍😍❤❤❤❤🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘

موندن شما فقط باعث میشه شوهرتون استرس شما رو هم داشته باشه که یه وقت نگیرید اونوقت استرس خودش باعث میشه زودتر مریضی بگیرن خدایی نکرده،برید خونه پدرتون بهتره حداقل شوهرتون خیالش از بابت شما راحت میشه 

2740

عزیزم خیلی سخته خیلی و امیدوارم سلامت باشن مشکلی پیش نیاد من بغضم گرفت اما اون بنده خدا نگران شماست احساسی تصمیم نگیر شما فقط همسرش نیستی فرزند پدر و مادرت خواهر یا هر چیز دیگم هستی به اونا فک کن که خدایی نکرده اگر مشکلی پیش بیاد چه به سرشون میاد از طرفی الان همسرتون کم دغدغه نداره بودن شما و استرس بیمار نشدن شما هم اضافه میشه بذارید خیالش از بابت شما راحت باشه انشالا که براش مشکلی پیش نمیاد 

خدایا خودت همراهم باش تا فندوقم به سلامتی به دنیا بیاد
2706