2752
2734
عنوان

بخاطر ی تاپیک

149 بازدید | 16 پست

که اصلا نمیدونستم اقاست،و فقط در رابطه با اینکه گفته بودن تن..هان ،منم نوشته بودم درک میکنم،فقط همین بخدا،ی هفته دسترسیم قطع بود و اخطار زرد دادن بهم :(((((

یعنی نی نی یار خودش اینکارو کرده؟؟؟؟یا نظرمو گزارش زدن؟

من اصلا نمیدونستم اقااست

حالم مثل هوادارای استقلال خرااابهه :(

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا نی نی سایت خیلی عجیب شده یکی میاد فحش بارون همه میکنه کاریش ندارن یکی دیگه هیچی نگفته کلا نابو ...

دقیقا،بعد حالا میخوام به نی نی یار بگم کدوم تاپیک جن..س..ی اقا بوده،پیامم نمیره :/ ،بعد یادم اومد من اون روز اخر کار فقط تو ی تاپیک این شکلی نظر دادم

2731
دقیقا،بعد حالا میخوام به نی نی یار بگم کدوم تاپیک جن..س..ی اقا بوده،پیامم نمیره :/ ،بعد یادم اومد من ...

همین چند روز پیش یه آقایی تاپیک زده بود از ۲۷ صفحه فقط ۱۰ تاش تا اون جایی که من دیدم فحش های رکیک بود هرچی گزارش می‌زدیم انگار نه انگار اونم با قدرت ادامه میاد.

سایت خیلی ناراحت کننده شده

قبلنا کاربرا خیلی محترم بودم، الان برو تو تاپیک جاری کثیف ببین استارتش چجوری توهین میکنه.

نمیدونم اون کاربرای خوب کجا رفتن

سلام

شیفت کدوم نی نی یار تعلیق شدین؟

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
سلام شیفت کدوم نی نی یار تعلیق شدین؟

نمیدونم والا،فقط زده نی نی سایت

تخلف با اخطار زرد

ساعت12 و50دقیقه شب پیام اومده،نی نی یار شب نی احتمالا؟

نمیدونم والا،فقط زده نی نی سایت تخلف با اخطار زرد ساعت12 و50دقیقه شب پیام اومده،نی نی یار شب نی اح ...

آره ان ساعت niniyar_2 بودن.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
آره ان ساعت niniyar_2 بودن.

نمیشه اخطاری ک بهم دادنو برگردونن؟من واقعا نمیدونستم کاربر اقاست و اینکه فقط ی جمله نوشتم که :نمیدونم چی بگم فقط درکتون میکنم یا درک میکنم،ی همچین چیزایی 

یعنی کاربرا برام گزارش زدن؟یا اینکه نی نی یار خودش دیده ؟

نمیشه اخطاری ک بهم دادنو برگردونن؟من واقعا نمیدونستم کاربر اقاست و اینکه فقط ی جمله نوشتم که :نمیدون ...

کاربران گزارش زدن بعد نی نی یار گزارش رو دیده.

همین کاربری تون بود یا یک کاربری دیگه؟

همین کاربری بود.. 

این جمله ی شما رو نفهمیدم:

⬇️

نمیشه اخطاری ک بهم دادنو برگردونن؟

ینی اخطارشونو پس بگیرن

جواب این سوال رو نمی دونم.

از نی نی یار باید بپرسین.

الان niniyar_3 هستن.

2706