2737
2734
عنوان

عكس همسرم( به همفكريتون نياز دارم)

| مشاهده متن کامل بحث + 140055 بازدید | 349 پست

دوست خوبم سلام.خداقوت به همسر محترمتون

به نظرمن به حرف همسرت گوش بدی خیلی براش باارزش تر هست. قبل اینکه خونه رو ترک کنی براش دل نوشته، یادگاری، خوراکی که دوست داره و.... تدارک ببین و با تماس تصویری کامل باهاش در ارتباط باش. بذار خیالش راحت باشه. ان شاء الله در این جهاد هر دوسربلند باشید. ماهم دعاگوی کادر درمان هستیم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی عزیزم ایشالله خدا هر چی می خواین بهتون بده 😔😔واقعا سخته ولی نگران نباش چون مراقب اون همه آدمه هیچیش نمی شه خدا مراقبشه❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2731

سلام

تبریک میگم بشما و همسرتون که انقدر نگران هم هستین و  برای هم ارزش قائلین.

افرادی مثله همسر شما قهرمانهایه واقعین و باید نام و خاطرشون در حافظه و تاریخ بمونه.

اما بنظرم به حرف همسرتون گوش بدین و تشریف ببرین منزل مادر بهتره،واقعا زمان و شرایطه بوجود اومده اصلا شوخی نیست و احساسی نباید تصمیم گرفت،موندن شما کنار همسرتون خیلی قوت قلب به ایشون نمیده و فقط به نگرانیهاشون اضافه می‌کنه .

زبونم لال اگر ایشون بخاطره فداکاری و از خودگذشتگیشون مبتلا شده باشن و شما کنارشون باشین زنجیر وار ممکنه افراد زیادی درگیر بشن.

پس لطفاً احساسات رو کنار بگذاریم و کاملا منطقی تصمیم بگیرین و از راه دور براشون قوت قلب باشین.

موفق باشین...

سلام عزیزم نگران نباش خدا بزرگه همسرتون نکات بهداشتی رورعایت کنه جای نگرانی نیست ماسکn95به طور کامل محافظت میکنه ضدعفونی کننده هم مرتب استفاده کنن، همسر منم پرستاره نگرانش شدم اما چاره ای نداریم انشاالله که هرجاهستند بدون دغدغه کارکنن وهیچ مشکلی براشون پیش نیاد

2740

منم خانوادم شهرستانن میخواست ببره منو شهرستان ولی نرفتم نمیرم...اگه مریض بشه خدای نکرده کی ازش مراقبت کنه تنها میمونه...اصلا نمیرم پا به پاش هستم..

بچه ها لایک نکنید دیگه مرسی اه😡
يعني تصميمم درسته كه پيش همسرم بمونم !؟ نمي تونم برم ☹️

نه تصمیم درستی نیست 

نه به خاطر خودت به خاطر بقیه مردم 

همسرتون شغلشون اینه امیدوارم در سلامت باشند 

اما شما در صورت آلوده شدن یه ناقل به ناقل ها اضافه می کنی 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

دورود بر همسرت

آهای توییکه میخوای پست بذاری ریپلای کنی اول فک کن بعد بنویس شاید یه حرفی بزنی بعد نتونی جم کنی فقط تاپیک نزن برام دعا کنین حواست باشه دری وری ننویسی کسی ازت ناراحت شه خدا فقط دعا های مارو گوش نمیکنه ها😏اگه جوابتو نمیدم نه اینکه زبون ندارم نه دارم خوبشم دارم اما دارم مراعات میکنم بخاطر یکی که اصلا نمیشناسمش یه گناه دیگه برام ثبت نشه خیلی ناراحتی بیا خصوصی برات قرص تجویز کنم وگرنه با تمام این وجود ریپلای کردی دری وری گفتی فقط میتونم برای حالت دعا کنم چون حالت خیلی بده سلیقه ی همه مثه هم نیست همه تو یه جور محیط بزرگ نشدن و این هم معنی اینو نمیده محیطی که تو بزرگ شدی بهتره مخالفی اوکی حرف می‌زنیم اما با آرامش جنگ نداریم اگه با جنگ میحرفی فقط و فقط یه کلام بدبخت خانوادته و جمله ی آخر لطفا با دقت تاپیکا رو بخون از هر چیز سو استفاده نکن جبهه نگیر مسخره نکن سرکوفت نزن تحقیر نکن همه حق انتخاب دارن حق نداری بجای کسی تصمیم بگیری خیلیا میان اینجا دردو دل پس مواظب حرف زدنت باش که بیشتر زخم نزنی به دلش تامامقصاوت ممنوع تو جای خودتی فقط حق نداری دیگر نو قضاوت کنی تو تو جایگاه اون نبودی     بی عرضگی هاتون رو تقصیر من نندازید با تشکر ``قسمت``

دولت بی فکر رفت حمال چینی اورد

بعضی ازمردم بی فکرم که تا تعطیل کردند همه ریختند صفاسیتی نگفتند بشینیم تو خراب شدمون یه امسالو از گردشو وماچو بوس بگذریم یه عده بدون نظافت بهداشت هم جون خودشون هم بقیه رو به خطر میندازن میان میگن ما روشن فکریم

این وسط فقط فقط دلم به حال دکترا وپرستارا وکادر درمانی میسوزه😔😔خدایا خودت حفظشون کن به بزرگی خودت به داد این دنیا برس

عزیزم احساسی تصمیم نگیر برو خونه بابات ایشالا همسرتونم هیچیش نمیشه گلم 

واقعا از زحمات شما پرستارا ممنونیم خدا مراقبتون باشه😔😔

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
2706