2733
2734
عنوان

از خواهرم شانس نیاوردم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1757 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منو بگو چقدر دلم یه خواهر میخواست یه سری چیزارو میشنوم میگم چه بهتر که ندارم

بهتر که نداری من چقدر به مامانم اصرار میکردم که تنهام پشیمونم نیستم البته بازم با همه اینا دوست نداشتم تنها باشم فکر کنم احمقم اما الان دلم نمیخواد واسه دخترم خواهر برادری بیارم که پس فردا بگن چرا فلان کارو واسه اون کردی

2731
کلا اگه مامانم بخواد پولی چیزی بهم غرض بده باید یواشکی اینکارو بکنه یا حتی برا بچم چیزی بخره یواشکی ...

اگ بری واقعا برات متاسفم چون خودت حاضری خفت و حقارت بهت تحمیل بشهدنرو ب گوششم برسون الکی ک واسه عروسیش نمیری تابفهمه ک رفتارش اذیت کنندس.خاهرم نباشه خدا باشه تحقیرم کنه ب گوه خوردن میندازمش محکم باش شخصیتتو حفظ کن✌

❣همسر عزیزم دوستدارم❣
جوش نرن امروز فردا میره  توهم‌تلافی گن بگو شوهر کردی این ورا نبیننت😂😂😂

من همیشه برعکس اونم بهش میگم من بعدا چطوری بیام اینجا وقتی تو نیستی جای خالیتو نمیتونم ببینم فکر کنم دیوونم 

2738
از بچگی همینطور بود من هشت سال ازش بزرگتر بودم همیشه مراقب و حامی و پشتیبان بودم اون همیشه فقط اذیتم ...

پس خیلی ازت کوچیکتره. پدر و مادرت لوسش کردن. وقتی به دنیا اومد چند سالشون بود؟ شاید زیاد حوصله ی بچه داری نداشتن زیادی دستشوُ باز گذاشتن اینم یاد گرفت با دعوا و غر زدن کاراشوُ پیش ببره. چون میگی پدر و مادرتون زود کوتاه میان جلوش. 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
اگ بری واقعا برات متاسفم چون خودت حاضری خفت و حقارت بهت تحمیل بشهدنرو ب گوششم برسون الکی ک واسه عروس ...

عزیزم بخاطر مامانم مجبورم برم چون خیلی حق به گردنم داره نمیخوام ناراحتش کنم غرورم شکسته ولی مجبورم هر وقت از مامانم چیزی خواستم دست رد به سینه ام نزده نمیتونم الان ناراحتش کنم اما دیگه اون آدم سابق نمیشم

پس خیلی ازت کوچیکتره. پدر و مادرت لوسش کردن. وقتی به دنیا اومد چند سالشون بود؟ شاید زیاد حوصله ی بچه ...

بله دقیقا لوسش کرد مامانم بابام اعصاب نداشت مجبور بودیم واسه اینکه سر و صدا نکنه به خواسته هاش تن بدیم 

همیشه نمیگفتم خدایا چرا دوتاییم چرا من مث بقیه خواهر ندارم... حالا حکمتشو فهمیدم خداااایا بوس به کلت ...

همیشه هم اینطوری نبودیم باهم روزای خوبم داشتیم باهم گفتیم خندیدیم اما خوب گاهی وقتام بدجوری دلمو سوزونده

2706