2737
2739
عنوان

خانوادم مخالفن باردار بشم...

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلی ترین از دید خانوادم اینه ک رابطه شوهرم با بابام خوب نیس ک اونم بنظر من تقصیر بابامه بیشتر....اح ...

اگه بخاطر خانواده اختلاف دارین روابطتون کم کنید

بخاطر کسی زندگی زناشویی خودتو به خطر ننداز حتی مادر و پدر خودت

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
از اختلافاتت با شوهرت پیش خانوادت تعریف نکن،واقعا لازم نیست خانوادت از زندگی خصویت چیزی بدونن،همه زن ...

من دوران عقد هر چی میشد خانوادم میفهمیدن چون نمیتونستم حفظ ظاهر کنم و مادرم میفهمید 

ولی الان که ازدواج کردم توی خونه خودم باشوهرم بدترین دعوا ها کردیم ولی هیچکس خبردار نشده دو دقیقه بعدشم آشتی کردیم 

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
من دوران عقد هر چی میشد خانوادم میفهمیدن چون نمیتونستم حفظ ظاهر کنم و مادرم میفهمید  ولی الان ...

منم اوایل میگفتم حالاها خیلی کم شاید به ندرت بگم اما دیگه به شوهرم بدبین شدن.

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟