2703
2553
عنوان

خانوادم مخالفن باردار بشم...

689 بازدید | 36 پست

خواهرم زندگیش شکست خورده و میخواد جدا بشه.بچه دومش شیرخواره.خانوادم خیلی بهم ریخته ان...امروز بابام میگفت حواست باشه دوباره بچه نیاریا...حالا من تازه باردار شدم و جرآت نمیکنم بگم ک باردارم...

من با شوهرم اختلاف دارم ولی در حد جدا شدن نیس...گاهی پشیمون میشم ک نکنه اشتباه کردم دوباره اقدام کردم...البته من پیش کسی ک از مشاوره اش مطمئن بودم رفتم و گفت بچه بیاری شرایطت بهتر میشه...

الان اشتباه کردم باردار شدم؟ گول خوردم؟

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کاملا بستگی داره اختلافت در چه حده 

ولی خوب الان‌که دیگه بارداری مثبت فکر کن و بیشتر برای ساختن زندگیت تلاش کن

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
2720

ن اشتباه نکردی ولی اول باید بخاطر مشکلات خودت و شوهرت میرفتی مشاوره نه بچه

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
2714

از الان داری غصه میخوری برا اتفاقی که شاید هیچ وقت نیافته قرار نیست زندگیت مثل خواهرت بشه درنهایت خودتی که میتونی با درایت زندگیت حفظ کنی

اگرپیوسته بگی اتفاق بدی خواهد افتاد شانس پیشگو شدن رو پیدا میکنی
ن اشتباه نکردی ولی اول باید بخاطر مشکلات خودت و شوهرت میرفتی مشاوره نه بچه

دقیقا برا همین رفتم...گفتم با این شرایطمون شوهرم بچه میخاد گفت اتفاقا بیاری بهتر میشه.

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟
2706