2733
2739
عنوان

خانوادم مخالفن باردار بشم...

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 36 پست

مشکلت چیه؟

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلی ترین از دید خانوادم اینه ک رابطه شوهرم با بابام خوب نیس ک اونم بنظر من تقصیر بابامه بیشتر....اح ...

مشکلش با خودت چی

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
2728
2738
اینی ک گفتی جدی بود یا شوخی؟ نمیفهمم...چرا علامت ناراحتی گذاشتی؟

اگر مشکل روابط پدرتون با همسرتون هست،کمتر همدیگرو ببینن،اگر همسرتم گلایه ای کرد بگو ایشون سنی ازش گذشته شما به دل نگیرن کاراشو،پدرت چیزی گفت بگو من همسرمو دوست دارم بچه هامم به خونه گرم و والدینشون نیاز دارن لطفا دیگه در اینمورد چیزی نگو،خودت باید مدیریت کنی رابطه اشونو گلم.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
اگر مشکل روابط پدرتون با همسرتون هست،کمتر همدیگرو ببینن،اگر همسرتم گلایه ای کرد بگو ایشون سنی ازش گذ ...

الان تنها میرم و میام...چون واقعا شوهرم دوس نداره بیاد.

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟

نگران نباش فقط سعی کن مشکلاتت و باهمسرت حل کنی قرار نیست چون خواهرت جدا شده شما هم جداشی. تو خانواده همسرم جدایی خیلی زیاده همش حرف و حدیث پشت سرماهست که اینام آخرش جدا میشن واقعا حرفاشون داشت تاثیر بد تو زندگیمون میذاشت ارتباطمون کم کردیم دوباره آرامش به زندگیمون برگشت. سعی کن ارتباطت کم کنی یا به پدرت بگی لطفا در این مورد صحبت نکن

پدرم همیشه میگه جدا شو چون از شوهرم بدش میاد ولی من اونقدری باااش مشکل ندارم ک بابام داره.

واا . یعنی چی جدا شو مگه مسخره بازی شما یه بچه دیگه هم داری . خوب نباشه رابطه بابات شوهرت مگه چی میشه . اینم شد دلیل جدایی . رابطه تون کنترل کنید با خانواده ت کمتر رفت و آمد کن شوهرتم احترام نگه داره و رسمی باشه کافیه. شماهم سعی کن از زندگیت و مشکلاتت چیزی نگی به خانواده ت مگر اینکه خیلی حاد باشه .

2706