2737
2734
عنوان

اقدام بارداری وتجربه هاتون .

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 41 پست

اره راست میگن زوده هنوز من دوساله اقدامم تازه ماه پیش رفتم عکس رنگی

دوستای گلم میشه برای سلامتی تو دلیم واینک صحیح سالم بغل بگیرمش ی صلوات مهمونم کنین؟..ممنونم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم باید صبر داشته باشی ،حداقل یک سال صبر کن ،طبیعیه،حتما تو این یه سال جواب می گیری.بری دکتر میگه دو ماه که چیزی نیست طبیعیه.من چهار ماه اقدامم ولی هنوز باردار نشدم ،اکثرا موارد ماه شش یا هشت، اقدام ،جواب میگیرند،درکت میکنم ولی خیلی عجولی.

دو ماه خیلی زوده واسه این کارا

12 بهمن ❤️اولین بی بی چک مثبت ❤️ ۱۰ اسفند ❤️شنیدن زیبا ترین صدای دنیا💞قلبش ❤️ ۹ فروردین ❤️اولین دیدار من و پسرم ❤️۹ اردیبهشت ❤️آنومالی و اینکه نی نی ام صحیح و سلامته❤️💞۲۸ اردیبهشت ❤️اولین تکون فندق مامان❤️💞اسمتم من و بابایی انتخاب کردیم بزاریم 🥰سامیار🥰فرشته کوچولوم
چه نکاتی میشه بگی عزیزم منم استفاده کنم.میترسم سنم بره بالا.تاالانم یخورده دیرشده.

روزی 1 عدد صبح ناشتا موز همسر خودم 7 عدد مویز قند رو به کل حذف کردم با چایی فقط خرما و گردو خوردم بهم گفت دوران پریود ترشی نخور من کلا نخوردم 

تو پریودی تا 4 روز حمام نرفتم و روی سرامیک بدون جوراب نبودم 

غذاهام پر از فلفل سیاه بود 

یه روز در میون ویتامین ای و سی هم خودم هم همسرم خوردیم 

آمپول نوروبیون زدیم 

همسرم زینک پلاس هم میخورد

1 ساعت بعد از غذاها دمنوش آویشن زنجبیل یا چایی دارچین میخوردیم چون اکثر غذاها یا مرغ یا برنج که هر دو سردی هستن

و خیلی کارای دیگه واسه همین امیدوارم این ماه بشه چون خیلی سخت بوود

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟
2740
اخه یکی عکس رنگی انداخته بود باردارشده بود‌.

خب عزیزم تایک سال طبیعیه ک نگیره بعدش میفرستن عکس رنگی حالا بازم برو بادکتر صحبت کن شاید بخاطرسنت بنویسه برات. من ۲۱سالمه از۱۹سالگی اقدام کردم😉

دوستای گلم میشه برای سلامتی تو دلیم واینک صحیح سالم بغل بگیرمش ی صلوات مهمونم کنین؟..ممنونم  
منطمه.این دوماه که اقدام کردم .سیکلم شده ۲۵ روز.قبلا ۲۷ ۲۸ روزه بود.ولی هرماه هفتروز پریود میشم.

این نامنظمی رو منم داشتم بعدش سه ماه منظم شدم و باردار شدم الکی ب خودت استرس نده ایشاالله ک هیچی نیس 

12 بهمن ❤️اولین بی بی چک مثبت ❤️ ۱۰ اسفند ❤️شنیدن زیبا ترین صدای دنیا💞قلبش ❤️ ۹ فروردین ❤️اولین دیدار من و پسرم ❤️۹ اردیبهشت ❤️آنومالی و اینکه نی نی ام صحیح و سلامته❤️💞۲۸ اردیبهشت ❤️اولین تکون فندق مامان❤️💞اسمتم من و بابایی انتخاب کردیم بزاریم 🥰سامیار🥰فرشته کوچولوم