2737
2734
عنوان

اقدام بارداری وتجربه هاتون .

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 41 پست
این نامنظمی رو منم داشتم بعدش سه ماه منظم شدم و باردار شدم الکی ب خودت استرس نده ایشاالله ک هیچی نیس ...

انشالله هیچی نیست ولی همش فک میکنم خودم مشکل دارم یا همسرم.اخه وقتی هردوسال باشیم چرا باید لقاح صورت نگیره وقتی توروزهای تخمک گذاری اقدام کردیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره خیلی. گاهی اوقات هم دوره هامو از دست میدم و پری نمیشم

ان شاالله مشکلت حل میشه و نی نی ناز میاد بغلت

خالم پریودیش نامنظمه بقول شما دورهاشم ازدست میده گاهی اوقات ولی بااولین اقدام گرفت 

.         
2731
ممونم انشالله اینماه بارداری .نکات سختی بود.من نمیتونم .

انشالله عزیزممم 

شمام هم به خودت سخت نگیر و شاید خدایی نکرده اگرم مشکلی باشه مشکل از اسپرم های همسرتون باشه 

خیلی نکات دیگه بود نکات مقاربتی و گرم نگهداشتن رحم 

تو نت سرچ کنین گرم کردن رحم و تقویت اسپرم 1 ماه رعایت کنین انشالله جواب میگیرین

راستی من روز تخمک گذاریمم با کیت مشخص کردم

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟
انشالله عزیزممم  شمام هم به خودت سخت نگیر و شاید خدایی نکرده اگرم مشکلی باشه مشکل از اسپرم های ...

اره باید بیخیال بود.برا ازمایش اسپرم هم باید همسرم رو دکتر ببرم.مطمعن بشم.

منم تنبلی داشتم تازه بعد از شش ماه اقدام رفتم دکتر

سونو گرفتم گفت تنبلی داری با مصرف یک دوره دارو مشکلم حل شد و الان باردارم من ۲۴ سالمه

انشالله مشکل همه تون حل بشه و با یه نی نی ناز خوشحال بشین

2740
انشالله هیچی نیست ولی همش فک میکنم خودم مشکل دارم یا همسرم.اخه وقتی هردوسال باشیم چرا باید لقاح صورت ...

خب گاهی اوقات رحم شاید آماده نیس و خیلی دلایل دیگه از جمله استرسیسس 

12 بهمن ❤️اولین بی بی چک مثبت ❤️ ۱۰ اسفند ❤️شنیدن زیبا ترین صدای دنیا💞قلبش ❤️ ۹ فروردین ❤️اولین دیدار من و پسرم ❤️۹ اردیبهشت ❤️آنومالی و اینکه نی نی ام صحیح و سلامته❤️💞۲۸ اردیبهشت ❤️اولین تکون فندق مامان❤️💞اسمتم من و بابایی انتخاب کردیم بزاریم 🥰سامیار🥰فرشته کوچولوم