2733
2739
عنوان

مشکوک ب کرونام سرفه خشک میکنم احساس خفگی تو قفسه سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 989 بازدید | 35 پست

در تعجبم الان چرا تاپیک زدی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای هرکس ممکنه علایمش فرق داشته باشه ممکنه اصلا تب نکنی ولی خدای نکرده مبتلا باشی حتما برو دکتر

اولین علامت تب. من رفتم بیمارستان چشم. همونجا یه نفر وایستاده بود با دستگاه تب رو اندازه می‌گرفت. اگر همه علائم مثلا نب نبود چرا باید این کار رو میکردن؟! 

2728

علایمش همیناست که گفتی دمای بدنتو هم چک کن اگر بالای ۳۷ باشه مشکوکی

انشالا هیچی نباشه منم بچه کوچیک دارم درکت میکنم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

باشع بچهاا از همتوون ممنوونم دستام میلرزه بچم خیلی بهم وابستت همش میاد کنارم اگه امروز اینجوریم حتمآ بچمم گرفته چون دیشب تو بغلم خاب بود ۳سال نیمشع

دلخووشی یعنی داشتن پسررم❤️🧿
2740
اولین علامت تب. من رفتم بیمارستان چشم. همونجا یه نفر وایستاده بود با دستگاه تب رو اندازه می‌گرفت. اگ ...

به هرحال نباید ریسک کنه چون من خوندم علایم باهم فرق داره ممکنه یکی تهوع بگیره باید بره دکتر 

علایمش همیناست که گفتی دمای بدنتو هم چک کن اگر بالای ۳۷ باشه مشکوکی انشالا هیچی نباشه منم بچه کوچیک ...

الان چک میکنم دما سنج دارم

دلخووشی یعنی داشتن پسررم❤️🧿

نترس عزیزم سیستم ایمنی بدنت قویه؟؟؟زنگ بزن اورژانس

حتما حتما زودتر برو تا درمان بشی دیر نشه

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
بیمارستان نرو اونجا خودش الودس

کجا بره پس??

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2706