2733
2739
عنوان

کدبانو های من کمکم میکنید؟ یه چیز مقوی بپزم برا پدر شوهرم‌‌:)

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 86 پست
کسانی که این عمل را انجام میدن یه مدت برنامه غذایی را باید رعایت کنند.نمیشه سرخود چیزی بهشون داد.

آجی به خدا برنامه شو خودم بلند بلند خوندم تو جمع .. فقط بش گفته بود که چیزای چرب و سنگین نخوره و محل آنژیو پلاستی رو لیف نکشه و خونریزی زیر جلدی رو چک کنه و اینا .. فرنی اگه میگی سنگینه درست نمیکنم .. به خدا من اونقدر مطلع نیستم .. فقط دوست داشتم دست خالی نرم عزیزم ..

من و همه ی خواهرانم توی نی نی سایت، کنار هم ..

کسایی که مشکلات قلبی و عروقی دارن باید غذاهای رژیمی بخورن نه غذاهای چرب

کاربریم ترکید شایلین ۱۳۷۰ هستم                                با یه ذکر صلوات مهمانان خفته در خاک رو مهمون کن عزیزم الهی دورت بگردم مادرم که چقدر دلتنگتم بازم به معرفت تو که میای شبا تو رویاهام منکه سرسوزنی از معرفت تو‌رو‌ ندارم مادرم همه کسم به خداوندی خدا همیشه برام زنده ایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آجی به خدا برنامه شو خودم بلند بلند خوندم تو جمع .. فقط بش گفته بود که چیزای چرب و سنگین نخوره و محل ...

آخه من عمه شوهرم عمل کرده بود تا چندوقت خیلی باید رعایت میکرد.فرنی سنگین نیست فقط خیلی سرده که میتونی بهش دارچین بزنی.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
تواینترنت بزن ببین برای اونایی ک عمل قلب کردن چ چیزایی مفیده همونو ببر دایی همسرم عمل کرده بود تو ر ...

توت فرنگی هست تو بازار من یک ماه پیش خریدم

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد

مرغ ماهی بیشترین توصیه برای بیماریهای قلبیه و اینکه روش طبخش باید بخار پز یا توی فر و درنهایت زغالی باشه دورازجونت من مادرم این مشکلات رو داشت و این توصیه ها رو دکتر میکرد

کاربریم ترکید شایلین ۱۳۷۰ هستم                                با یه ذکر صلوات مهمانان خفته در خاک رو مهمون کن عزیزم الهی دورت بگردم مادرم که چقدر دلتنگتم بازم به معرفت تو که میای شبا تو رویاهام منکه سرسوزنی از معرفت تو‌رو‌ ندارم مادرم همه کسم به خداوندی خدا همیشه برام زنده ایی
تواینترنت بزن ببین برای اونایی ک عمل قلب کردن چ چیزایی مفیده همونو ببر دایی همسرم عمل کرده بود تو ر ...

قبلا براش میوه اینا بردم عزیزم .. میخواستم یه چیز متفاوت باشه .. و حدود یک هفته هم از عملش میگذره .. گفتم شاید غذاهای تکراری خورده تا الان یه دسر نقوی و مناسب درست کنم .. ولی دستور تهیه شو بلد نیستم خواهر .. 

2740
آجی به خدا برنامه شو خودم بلند بلند خوندم تو جمع .. فقط بش گفته بود که چیزای چرب و سنگین نخوره و محل ...

حلیم سنگینه 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

یه سوپ خوشمزه بهتر از هر چیزیه

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
مرغ ماهی بیشترین توصیه برای بیماریهای قلبیه و اینکه روش طبخش باید بخار پز یا توی فر و درنهایت زغالی ...

ای جانم .. ممنونم عزیزم .. راستش ازون هام زیاد دادن بهش ♡ میوه و کیک سالم هم دفه ی پیش بردم ؛ الان میخواستم یه چیز متفاوت و مقوی بپزم عزیزدلم ♡

قبلا براش میوه اینا بردم عزیزم .. میخواستم یه چیز متفاوت باشه .. و حدود یک هفته هم از عملش میگذره .. ...

عزیزم اگر میخوای حالت غذایی داشته باشه و بسیار برای قلب مفید باشه و همینطور خوشمزه هم باشه ماهی سالمون اصل براش درست کن ببر با سبزی پلو.....بهترین غذا برای بیمارای قلبی

آخه من عمه شوهرم عمل کرده بود تا چندوقت خیلی باید رعایت میکرد.فرنی سنگین نیست فقط خیلی سرده که میتون ...

عزیزدلم دستور تهیه شو بلدی ؟ میخوام یه چیز مجلسی خوب بپزم .. شیر کم چرب و شیره ی خرما و عسل و همه جور آرد و نشاسته و گردو و خلال بادوم زمینی هم دارم .. 

ممنونم از راهنماییت عزیزم .. راستش من فک کنم گندمش هم ممکنه یکم دیر هضم باشه نه ؟ 

ببین مشکل پدر شوهرتون اگه فقط قلبیه باز بهتر۶ ولی اگه دیابت دارن واقعا سختتره ولی یه بیمار قلبی غذای سبک و کم حجم و در دفعات بیشتر رو میتونه میل کنه حلیم اکثرا چربه شما حتی میتونین حلیم نهایت حلیم بوقلمون درست کنید براشون ولی چربش نکنید ولی فعلا به نظر من حلیم یکم خارج از رژیم غذایییه