2737
2734
عنوان

کدبانو های من کمکم میکنید؟ یه چیز مقوی بپزم برا پدر شوهرم‌‌:)

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 86 پست
عزیزم اگر میخوای حالت غذایی داشته باشه و بسیار برای قلب مفید باشه و همینطور خوشمزه هم باشه ماهی سالم ...

حپخواهر اونقدر پول ندارم .. میخواستم با امکانات توی خونه مون براش درست کنم ..‌ ازون غذا هام مطمنم توی خونشون بهش دادن .. راستش ۵ ماهه عقد کردم .. دلم میخواست یه چیز خوشگل و با تزیین هم درست کنم که به چشمشون بیاد، دفه ی پیشم میوه و کیک سالم بردم :) 

من و همه ی خواهرانم توی نی نی سایت، کنار هم ..
ای جانم .. ممنونم عزیزم .. راستش ازون هام زیاد دادن بهش ♡ میوه و کیک سالم هم دفه ی پیش بردم ؛ الان م ...

این سری بوقلمون براش درست کن یا گوشت شترمرغ منت۶ا قسمت سفید گوشت مثلا بوقلمون قسمت سینه تا چربیش کمتر باشه

کاربریم ترکید شایلین ۱۳۷۰ هستم                                با یه ذکر صلوات مهمانان خفته در خاک رو مهمون کن عزیزم الهی دورت بگردم مادرم که چقدر دلتنگتم بازم به معرفت تو که میای شبا تو رویاهام منکه سرسوزنی از معرفت تو‌رو‌ ندارم مادرم همه کسم به خداوندی خدا همیشه برام زنده ایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین مشکل پدر شوهرتون اگه فقط قلبیه باز بهتر۶ ولی اگه دیابت دارن واقعا سختتره ولی یه بیمار قلبی غذای ...

عزیزم پس حلیم نمیپزم فک کنم زمان بر هم باشه .. به نظرتون چی درست کنم ؟ 

بنظرم سوپ درست کن واسش.سوپ مقوی ...میتونی بوقلمون بجای مرغ توش بریزی...گوشت گوسفندی تازه بدون دنبه رو چن تکه کن بریز با پیاز و یکم ادویه تو شیشه درفلزی مثلن شبشه سس مایونز بزرگ ابم بریز توش.بعداون شیشه رو بزار تو قابلمه ای که او شیشه توش باشه اب قابلمه از در اون شیسه چن سانتی کمترباشه.چن ساعتی بپزه و عصارش دربیاد.اون عصاره وگوشت با یکم لیموتازه خیلی خوبه

2728
 عزیزدلپ دیتور تهیه شو بلدی ؟ میخوام یه چیز مجلسی خوب بپزم .. شیر کم چرب و شیره ی خرما و عسل و ...

شیر را با شکر و آرد برنج مخلوط کن بعد بزار روی حرارت و مرتب هم بزن تا غلیظ بشه وقتی شروع کرد به حباب زدن بهش گلاب و هل و زعفران بزن و زیرش را خاموش کن.چون زعفران خودش گرمه میتونی دارچین نزنی.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
این سری بوقلمون براش درست کن یا گوشت شترمرغ منت۶ا قسمت سفید گوشت مثلا بوقلمون قسمت سینه تا چربیش کمت ...

خواهر پول گوشت ندارم که .. میخواستم با امکانات تو خونمون باشه .. شیر و عسل و گردو و  انواع آرد و نشاسته و اینا دارم .. فرنی ای چیزی بم یاد میدین ؟ 

حپخواهر اونقدر پول ندارم .. میخواستم با امکانات توی خونه مون براش درست کنم ..‌ ازون غذا هام مطمنم تو ...

آخه اونا که برای اون طفلکی بده....لااقل یک چیزی با حبوبات درست کن...حبوبات هم خوبه براش...ولی حلیم سنگینه...لبنیات هم فقط لبنیات کم چرب! ولی کلا شکر و نمک براش سمن

یا اینکه گوشت کبک یا بلدرچین که الان به وفور توی مرغ فروشی ها هست رو توی فر بزار بپزه با سبزی پلو که حتما سیر هم داشته باشه براشون درست کن اینا غذاهای سالم و خوبیه فقط باید خلاقیت به خرج بدی و خوب درستش کنی

کاربریم ترکید شایلین ۱۳۷۰ هستم                                با یه ذکر صلوات مهمانان خفته در خاک رو مهمون کن عزیزم الهی دورت بگردم مادرم که چقدر دلتنگتم بازم به معرفت تو که میای شبا تو رویاهام منکه سرسوزنی از معرفت تو‌رو‌ ندارم مادرم همه کسم به خداوندی خدا همیشه برام زنده ایی
2738
 آخه اونا که برای اون طفلکی بده....لااقل یک چیزی با حبوبات درست کن...حبوبات هم خوبه براش...ول ...

عه بد میشه براش ؟ 

راستش یکم گردو خلال بادوم زمینی و عسل اینا داشتم فکر میکردم خوب و مقویه و چشم گیره    پس خوب نیست فرنی اینا ؟ 

بعد عمل رژيم داره لااقل براش شيرين نپز يه سوپ خوب با آبماهيچه و پاي مرغ حالش و بيشتر جا مياره

وای پای مرغ !!!! چه چیز خوبی گفتی عزیزم ♡♡♡ 

عه بد میشه براش ؟  راستش یکم گردو خلال بادوم زمینی و عسل اینا داشتم فکر میکردم خوب و مقویه و چ ...

یچیزی که دوست داره درست کن کاربه خوب وبدش نداشته باش با یبار خوردن کسی چیزیش نمیشه

یا رب العالمین
خواهر پول گوشت ندارم که .. میخواستم با امکانات تو خونمون باشه .. شیر و عسل و گردو و  انواع آرد ...

عزیزم چرا سوپ درست نمیکنی سوپ سبزیجات با مرغ و یه کاسه کوچیک فرنی بازم این بهتره

عه بد میشه براش ؟  راستش یکم گردو خلال بادوم زمینی و عسل اینا داشتم فکر میکردم خوب و مقویه و چ ...

عزیزم شیر کم چرب بزنی چرا خوبه...و کلا آجیل هم برای قلب مفیده...اگر میخوای که دستور همون فرنی رو بدیم دیگه...

فک کنم تو دلت با فرنیه ها...

براش کیک بردی؟؟ 🙄 حتی شنیدم گل هم ضرر داره

برای مهموناش بردم عزیزدلم :) گفتم به خاطر کرونا ، شیرینی فروشیا مطمن نیستن خودم یه چیز پذیرایی برای مهمونا ببرم .. البته توش شیره ی خرما و خلال بادوم رمینی گذاشتم تا سالم تر شه :)