2733
2734
عنوان

کدبانو های من کمکم میکنید؟ یه چیز مقوی بپزم برا پدر شوهرم‌‌:)

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 86 پست
عجب........ خوب پس اگه راحتی درست کن یه چیزی  منم مادر شوهرم عمل قلب باز کرده بود فقط سبزیجات ...

چشم عزیزدلم ممنونم از راهنماییت .. حتما یه جا مینویسم که یادم نره گوشت های سفید بگیرم ♡ 

من و همه ی خواهرانم توی نی نی سایت، کنار هم ..
حتما عزیزم .. ممنونتم واقعا .. فقط میتونم شکرشو نصف کنمو بقیه شو عسل بزنم ؟ یا اینکه لا به لای ظرفی ...

عزیزم عسل نریز.هل را پودر کن و بریز.روش را با خلال پسته و یا پودر پسته تزیین کن.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برام توضیح میدی پرپوس جان ؟ محبت میکنی♡

من فرنی هام اینجوریه شیر مثلا دو پیمانه از اون لیوان دسته دار فرانسوی و دوپیمانه هم آرد برنج پس باید با هم تطابق داشته باشن این دو شکر هم بستگی داره ریابت داشته باشن یا نه اگه دیابت دارن میتونی از عسل کمک بگیری  ولی بازم باید شیرین نباشه البته عسل رو زمانی که یکم فرنی از دما افتاد باید بزنی بهش خب حالا بقیه مراحل شیر رو توی یه ظرف نچسب بریز و زیر شعله رو کم کن حالا آرد برنج و شکر رو اضافه کن و مدام هم بزن غافل نشو چون ته میگیره و گلوله گلوله میشه برای طعم بهتر من همیشه ی کره اضافه میکنم ولی چونکه مشکل قلبی دارن به نظر من خیلی کم اضاف کن بازم کره حیوانیه خیلی بهتره این‌روغن هاست میتونی هم اضافه نکنی وقتی دیدی فرنی داره غلیظ میشه گلاب رو اضاف کن و باز هم بزن من زعفرون هم میزنم خوشرنگ میشه  نمیخواد خیلی بزنی یکم که تغییر رنگ بده حالا فرنی رو به ظرف دلخواه انتقال بده و با پودر گرده و چندتا مغز پودر نشدش تزیین کن بازم یادآور میشم اگه عسل اضافه میکنی آخر کار که فرنی رو از روی شعله برداشتی و یکم از دما افتاد اضافه کن چون عسل نباید داغ بشه نوش جان

کاربریم ترکید شایلین ۱۳۷۰ هستم                                با یه ذکر صلوات مهمانان خفته در خاک رو مهمون کن عزیزم الهی دورت بگردم مادرم که چقدر دلتنگتم بازم به معرفت تو که میای شبا تو رویاهام منکه سرسوزنی از معرفت تو‌رو‌ ندارم مادرم همه کسم به خداوندی خدا همیشه برام زنده ایی
2731
من فرنی هام اینجوریه شیر مثلا دو پیمانه از اون لیوان دسته دار فرانسوی و دوپیمانه هم آرد برنج پس باید ...

از محبتت ممنونم عزیزدلم ♡ 

خیلی ممنونم نازنینم ♡ 

خواهش میکنم.انشاءالله که خوشمزه بشه و پدرشوهرت هم خوشش بیاد.😍😍😍😍

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
از محبتت ممنونم عزیزدلم ♡ 

راستی پودر هل هم هست که همون اول اضافه کن در ضمم پدر شوهرتون دیابت دارن

کاربریم ترکید شایلین ۱۳۷۰ هستم                                با یه ذکر صلوات مهمانان خفته در خاک رو مهمون کن عزیزم الهی دورت بگردم مادرم که چقدر دلتنگتم بازم به معرفت تو که میای شبا تو رویاهام منکه سرسوزنی از معرفت تو‌رو‌ ندارم مادرم همه کسم به خداوندی خدا همیشه برام زنده ایی
2738
راستی پودر هل هم هست که همون اول اضافه کن در ضمم پدر شوهرتون دیابت دارن

نه عزیزدلم دیابت نداره ولی خیلی رعایت میکنه .. خیلی به خودش میرسه :) ازونا که صورتشو موهاشو با روغن ماساژ میده و هر هفته آرایشگاه ست و کلی ناز داره واسه خوردن و همه چی :) 

نه عزیزدلم دیابت نداره ولی خیلی رعایت میکنه .. خیلی به خودش میرسه :) ازونا که صورتشو موهاشو با روغن ...

من باعسل درست نکردم امروز برا همسرم میخوام فرنی باعسل درست کنم شمابهتره باشکر درست کنی شاید طعمش اونقدرا جالب تشه همون گردو برا تزیینش هم مقویه هم عالی اگه مشکل دیابت ندارن یکم شیرینی چیزی نمیشه

چشم عزیزدلم .. ♡

شیر برنج هم عالیه ها دوس داشتی یه روز برات توضیح میدم مطمئن باش از طعمش لذت میبری من همسرم بد غذاست و شیربرنجای من بهترین بود براش کلی هم خاصیت داره کمک آشمزی خواستی در خدمتم