2737
2739
عنوان

اونایی که تو رابطه دوستی ان بیان گپ بزنیم و درد و دل

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 74 پست
مگه چن سالته؟ 

من 18 بودم بهم ابراز علاقه کرد الان 20 سالمه

همه کاری کردم براش ولی قدر ندونست /حالا دیگه تو رو خودم شرمنده نیستم میدونم که همه کاری برا دلم کردم و خودش نخواست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطر هیچکس از خودت نگذر من تو نامزدی شوهرم بهم گفت چادر بزن گفتم ترجیح میدم نامزدیمون رو بهم بزنم ن ...

بارها تاسر کات باهاش رفتم و بهش گفتم تموم ولی نمیزاره و نمیتونه دل بکنه 

همه کاری کردم براش ولی قدر ندونست /حالا دیگه تو رو خودم شرمنده نیستم میدونم که همه کاری برا دلم کردم و خودش نخواست
خدایی از خودم نمیگم ولی کلی الان 90 درصد اطرافیانم اولش دوستی بوده بعد شده ازدواج حالا نمیدونم خوبه ...

برعکس اطرافیان من با دوستی نبودن 

نمیگم سنتی بوده چون سنتیِ محض نبوده 

مثلا خودِ پسره دختر رو جایی دیده بعد خانوادش رو فرستاده خواستگاری یا معرف معرفی کرده اما با شناختِ کامل باهم ازدواج کردن 

خودم و همسرم رو هم معرف معرفی کرد اما حدودِ 6ماه باهم صحبت کردیم و با اطلاع کامل خانواده‎ها باهم ارتباط داشتیم بعد عقد کردیم 

نمیدونم شاید چون ما مذهبی هستیم اینجوری بوده 

اما خودِ همسرم میگه اگر یه پسر از دختری خوشش بیاد سریع دست به کار میشه و به خانواده‎اش هم میگه دست به کار بشن 

اون پسری که میگه بیا حالا فلان‎قدر باهم دوست باشیم اون به درد نمیخوره

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹
2728
من 18 بودم بهم ابراز علاقه کرد الان 20 سالمه

خب منم 20 سالمه و متاهلم

درکل نظرم اینه ک یجوری ب چالش بکشش بگو ی خواستگار واسم اومده ک خونوادم تاییدش کردن، ولی من دلم با تویه اگه منو میخای و دوس داری این رابطه جدی تر شه باید با خونواده هامون درمیون بزاریم من دیگه نمیتونم چیزیو ازشون پنهون کنم 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
برعکس اطرافیان من با دوستی نبودن  نمیگم سنتی بوده چون سنتیِ محض نبوده  مثلا خودِ پسره دخ ...

والا اون بهم نگفته بیا فعلا دوست باشیم اخه تو این دوستی چیزی هم نصیبش نشده اخه   رابطه جنسی و خونه خالی و .........اگه پسر واسه اینا باشه این حتی من اجازه ندادم دستم بگیره

2738
خب منم 20 سالمه و متاهلم درکل نظرم اینه ک یجوری ب چالش بکشش بگو ی خواستگار واسم اومده ک خونوادم تای ...

بخدا خودمم میخوام اینکار و کنم ولی درد من کنکوره میخوام قبول بشم برم دانشگاه بعدش 

داداشم داداش شما👌

من ۴ تا داداش دارم فقط همین یکی توشون مهربونتر و راه بیا هستش خیلی عذابم دادن مجردی همش میزدن تو سرم بشین تو خونه چادر بپوش و.....از دلایل ازدواجم یکیش همین فرار از اونا بود بخدا الان میبینم چطوری میکنن واسه زناشون جیگرم اتیش میگیره بازم با یه بچه ۷ ساله بهم گیر میدن ی وقتایی

حالا بازم با وجود همه سختی اا و اذیتا تو زندگیم میگم خداروشکر شوهرم ۱۸۰ درجه باشون فرق داره و واقعا دوسم داره

بخدا خودمم میخوام اینکار و کنم ولی درد من کنکوره میخوام قبول بشم برم دانشگاه بعدش 

خب پس چی بگم والا🤷‍♀️🤦‍♀️

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

میخوام مستقل باشم درس بخونم دانشگاه برم اونم خب از طرفی میترسم بره یهو هم درس و دانشگاه پر بکشه از دستم هم این هیچی پس تا میتونم اول به درسم برسم

از رفتاراش دلخور میشم و زود شر به پا میکنم 

دقیقا ولی یه هفته هم کمه هاااا

بله خیلی کمه اما انگار موندن تو امپاس چند بار خواستم‌بگم نه  اما از معرفتش خوشم اومد پشتمو خالی نکرد

بردارم‌میخواست بهم‌ثابت کنه دوستی و اینا چرته وپسرا فکر خودشونن خیلی موقعیتای بهتر داشتم‌ اما اکثرا همون اخلاقای که بدم‌میومد داشتن فامیلو که کلا قیدشو زده بودم‌متنفر‌بودم‌ازشون

بله خیلی کمه اما انگار موندن تو امپاس چند بار خواستم‌بگم نه  اما از معرفتش خوشم اومد پشتمو خالی ...

باز خداروشکر خوشبختی انشالله خوشبخت تر هم میشی

2706