2733
2739
عنوان

اونایی که تو رابطه دوستی ان بیان گپ بزنیم و درد و دل

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 74 پست
بشین درستو بخون ازدواج نکن 😑😑😑😑 من برم بخوابم الان پسرم بیدار میشه نمیذاره دیگه بخوابم نری ازدوا ...

ن ه فعلا اولویت زندگیم درس و کنکورمه بعدش ازدواج میخوام دانشگاه برم درس بخونم و مستقل بشم و دستم بره جیب خودم دانشگاه قبول بشم بعد کنکور بعدش ازدواج فعلا اون طرف نیومده خاستگاری بوخودا   فعلا موندم همینجوری چکارش کنم ولی اگه بعد کنکور دیگه نیومد جلو تمام میکنم و میرم دنبال زندگیم تا اون موقع باید خوب بخونم که من ضرر نکنم

همه کاری کردم براش ولی قدر ندونست /حالا دیگه تو رو خودم شرمنده نیستم میدونم که همه کاری برا دلم کردم و خودش نخواست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها بیاین از دوستیتون و کاراتون بگین که بهم رسیدین یا نه من میام میخونم نظر اتونو راهنمایی کنین اینکه چندسال باهم بودین 

همه کاری کردم براش ولی قدر ندونست /حالا دیگه تو رو خودم شرمنده نیستم میدونم که همه کاری برا دلم کردم و خودش نخواست
2731
میخوام مستقل باشم درس بخونم دانشگاه برم اونم خب از طرفی میترسم بره یهو هم درس و دانشگاه پر بکشه از د ...

میدونم الان بین دو راهی هستی ولی برو سمت چیزی ک بیشتر دوس داری ب نظر من حالا ک خیلی ب درس خوندن علاقه داری دانشگاتو شرو کن بدش درمورد ازدواج خیلی جدی باهاش صحبت کن و نظرشو بپرس ببین اگه داره ولی و اما و اگر میکنه همونجا ازش خدافظی کن درسته بدش خیلی اذیت میشی ولی بهتر از اینه ک بلاتکلیف باشی 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2738
میدونم الان بین دو راهی هستی ولی برو سمت چیزی ک بیشتر دوس داری ب نظر من حالا ک خیلی ب درس خوندن علاق ...

اره واقعا اخه الان درموردش حرف میزنم میگه تو داری درس میخونی و ...... واسه همین خودمم منتظرم تکلیف درسم مشخص بشه بعدش باهاش صحبت کنم اگه دیدم باز میگه فعلا دوست باشیم و این حرفا تمومش میکنم چون همه شرایطش اوکی هست واسه نامزدی و ازدواج هم ماشین داره هم پول داره هم شغل مناسب داره

امتحانش کن اون تو مجازی با صد نفر دیگه هم دوست میشه مواظب خودت باش که ضربه نخوری 

دقیقا خیلی از پسرا اینطورن همچینم قسم میخورم ادم باور میکنه ولی ...در کل رابطه مجازی خوب نیس چون به هیچ وجه نمیشناسیش شاید همه کاره باشه ...

احتمالش زیاده یکی دیگه رو هم داره چون رابطه یا کلا سرده یا کلا گرمه فقط گاه گاهی مشکل پیش میاد___

دلم میخاد میخواد امتحانش کنم ولی میدونی همیشه سرکاره و درگیریش زیاده 

اره واقعا اخه الان درموردش حرف میزنم میگه تو داری درس میخونی و ...... واسه همین خودمم منتظرم تکلیف د ...

آره کار خوبی میکنی واس خودت ارزش قائل شو اگه دیدی بد اون قضیه بازم داشت تورو میپیچوند بیخیالش شو

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
آره کار خوبی میکنی واس خودت ارزش قائل شو اگه دیدی بد اون قضیه بازم داشت تورو میپیچوند بیخیالش شو

اره ادامه دادن اینجوری بی فایده و مسخره است و انگار بازیچه اش ام