2737
2739

سلام دوست جونیا  الان دیگه همه روابط از دوستی شروع میشه و علاقه ها از دوستی اغاز میشه و به ازدواج ختم میشه البته گاهی هم به کات ختم میشه من خودن تو مجازی با عشقم اشنا شدم الان 4ساله باهمیم و هنوز دوستیم و خانواده ها نمیدونن 6سال از من بزرگتره 

بچه ها بیاین بگین چجوری روابط دوستیتون و عاشقانه نگه میدارین و چجور صمیمی میشین بیشتر باهم و عاشقتر میشین چکار میکنین که رابطه پایدار بمونه اونا هم که متهل اند و قبلا دوست بودن راهنمایی کنن که چجور به ازدواج رسیدن

همه کاری کردم براش ولی قدر ندونست /حالا دیگه تو رو خودم شرمنده نیستم میدونم که همه کاری برا دلم کردم و خودش نخواست

شماهم بحث دارین و قهر   دلخوری و .... چکار میکنین درست بشه رابطتون سرد نشه ما گاهی گرم گرم گاهی سرد سردیم 

همه کاری کردم براش ولی قدر ندونست /حالا دیگه تو رو خودم شرمنده نیستم میدونم که همه کاری برا دلم کردم و خودش نخواست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
منو شوهرمم دوس بودیم بعده۶ماه ازدواج کردیم کار خاصی نکردم ب خوده پسر بستگی داره من شوهرم همون اول به ...

واقعا اونم میگه قصدش ازدواج

امتحانش کن اون تو مجازی با صد نفر دیگه هم دوست میشه مواظب خودت باش که ضربه نخوری 

فکر نمیکنم چنین ادمی باشه کلا خیلی طول کشید به من اعتماد کنه و باهام باشه بعدم به خاطر شرایط کاریش نمیتونه زیاد چون تدریس میکنه براشی وجهه اش خوب نیست

فکر نمیکنم چنین ادمی باشه کلا خیلی طول کشید به من اعتماد کنه و باهام باشه بعدم به خاطر شرایط کاریش ن ...

حالا امتحانش کن ضرر که نمیکنی یه سیم کارت از این رایگانا بگیر وقتی خودت باهاش حرف میزدی پشت خطیش شو  و بهش پی ام بده سه چهارتا عکس یه دختر خوشگلم بزار رو پروفایلت ببین چی کار میکنه

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2738

چه باور کنی چه نکنی اقایون  دوستی شون  فقط  جنسیه.  راحت راحت میتونن کات کنن. هر وقت دلشون بخوا.   سر سوزنی هم اذیت نمیشن.  خانما احساسی درگیرن..  بدون واقعا  آگه دوست داشت تا حالا به ازدواج کشیده بود.  واسه آشنایی زمان کمتری لازمه.  نوشتم ولی میدانم فعلا باور نمیکنی.

بهش بگو اگ منو میخای بیا خاستگاریم یه چند ماهی هم فقط تلفنی باهاش دراتباط باش ینفر ب من گفت منم انجا ...

ما تو دو تا شهر دوریم کلا زیادم همو ندیدیم تابستون بهش گفتم بیا نامزد کنیم اگه منو میخوای البته درقالب شوخی بعدش جدی بهم گفت ما همو زیاد ندیدیم و باید همو ببینیم بیشتر

چه باور کنی چه نکنی اقایون  دوستی شون  فقط  جنسیه.  راحت راحت میتونن کات کنن. هر ...

میدونم حق داری راست میگی اونم به من گفت باهم راحت باشیم و ... از همه لحاظ منم گفتم نه جنسی نه و من تا حالا رابطه جنسی نداشتم از طرفی وقتی کم سن بوده نامزد داشته که بهش خیانت شده کلا دیر اعتماد میکنه

حالا امتحانش کن ضرر که نمیکنی یه سیم کارت از این رایگانا بگیر وقتی خودت باهاش حرف میزدی پشت خطیش شو ...

میدونی بارها خواستم انجام بدم ترسیدم خورد بشم 

بهش بگو اگ منو میخای بیا خاستگاریم یه چند ماهی هم فقط تلفنی باهاش دراتباط باش ینفر ب من گفت منم انجا ...

شما رابطه هم داشتین مثلا بغل و بوس و دست همو بگیرید

میدونم حق داری راست میگی اونم به من گفت باهم راحت باشیم و ... از همه لحاظ منم گفتم نه جنسی نه و من ت ...

همون دیدن شما همون صدای شما  همون حرف زدنتون واسه اون یه لذت جنسیه خیلی خوبه.     . عزیز خودتو کم کم  بکش کنار.   اکثرا  ضربه‌های سنگینی از کات خوردن. کسی دیر اعتماده    آدمه قوییی نیست. شما الان هزار توجیه داری ما که از کنار نگاه میکنیم شمارو  تو خطر میبینیم.  

شما رابطه هم داشتین مثلا بغل و بوس و دست همو بگیرید

یه روانشناس خارجی میگه بعد ۶ ماه حقتونه تکلیفتون تو دوستی مشخص بشه باید بپرسین میخواد با شما ازدواج کنه یانه واقعا ۶ ماه هم برای شناخت کافیه نامزد کنید اگه به درد هم خوردین ازدواج کنید اینجوری هیچوقت به شناخت نمیرسین

2706