2733
2739
عنوان

اونایی که تو رابطه دوستی ان بیان گپ بزنیم و درد و دل

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 74 پست
20

ولم کن بابا یعنی از ۱۶ سالگی باهاش دوس بودی الانم بچه ای چه برسه به اونموقع خواهر من ۲۴ سالشه داره ارشد میخونه ما هنوز مثل بچه ها باهاش رفتار میکنیم خیلی زود رفتی تو دوستی 😕بشین درستو بخون نامزدم نکن فوقش کات میکنین بعدا فراموشت میشه

ولم کن بابا یعنی از ۱۶ سالگی باهاش دوس بودی الانم بچه ای چه برسه به اونموقع خواهر من ۲۴ سالشه داره ا ...

دوست نبودم مشاور درسیم بود بعدش تو 18 سالگی ابراز علاقه کرد بهم

همه کاری کردم براش ولی قدر ندونست /حالا دیگه تو رو خودم شرمنده نیستم میدونم که همه کاری برا دلم کردم و خودش نخواست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولم کن بابا یعنی از ۱۶ سالگی باهاش دوس بودی الانم بچه ای چه برسه به اونموقع خواهر من ۲۴ سالشه داره ا ...

خخخخخخخ

همه کاری کردم براش ولی قدر ندونست /حالا دیگه تو رو خودم شرمنده نیستم میدونم که همه کاری برا دلم کردم و خودش نخواست

من کلا یه هفته طول کشید دوستیم

برادرم فهمید بهم گفت اگه میخوادت بیاد خواستگاریت اونم زنگ زد بهش گفت باید حرف بزنن باهم اومد حرف زدن ادرس گرفت چند شب بعدش اومدن بگذریم ازمخالفت خانواده ها و.....خودم دوس نداشتم تو سن کم با یه رابطه کوتاه ازدواج کنم اما از مرامش خوشم اومد هنوزم یاد اونوقتا میافتیم بهم میگه عاشقت شدم تو یه نگاه وقتی به چشمات نگاه کردم دلم هری ریخت

2728
من کلا یه هفته طول کشید دوستیم برادرم فهمید بهم گفت اگه میخوادت بیاد خواستگاریت اونم زنگ زد بهش گفت ...

وااااای چه عاشقونه چه عالی

خداروشکر دوست نبودیم 

و الان هم باورم نمیشه یه پسر و دختر به قصد ازدواج باهم دوست بشن مخصوصا پسرا(چیزی که تو جامعه داریم الی ماشاءالله میبینیم کتمان نکنید)

اون دهه 60 و 70 بود که دوست میشدن و باهم ازدواج میکردن 

الان دیگه ازین خبرا نیست 

امروز عاشق و فردا فارغ.....

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹
خخخخخخخ

بشین درستو بخون بزرگتر بشی میفهمی هیچی اندازه شغل داشتن خوب نیست خودتو از الان تو دردسر زندگی ننداز البته اگه دوس داری مستقل باشی اگه دوس داری یکی خرجتو بده که ازدواج کن

بشین درستو بخون بزرگتر بشی میفهمی هیچی اندازه شغل داشتن خوب نیست خودتو از الان تو دردسر زندگی ننداز ...

نه کنکور میدم واسه استقلال میخوام درس بخونم حتی تابستون بهم گفت ول کن درس و تو روش دراومدم و گفتم این حقمه به اهدافم برسم به کسی هم مربوط نیست

2738
خداروشکر دوست نبودیم  و الان هم باورم نمیشه یه پسر و دختر به قصد ازدواج باهم دوست بشن مخصوصا پ ...

خدایی از خودم نمیگم ولی کلی الان 90 درصد اطرافیانم اولش دوستی بوده بعد شده ازدواج حالا نمیدونم خوبه یا بده

دختر عمه های من هردوشون دوس پسر داشتن 5 سال

یکیشون پسره اومد خاستگاری ازدواج کردن یکیشون خیانت کرد 

ب هیشکی اعتمادی نیس به نظرم دوستان درست میگن 5تا6 ماه تایم مناسبی واس شناخت همسر آیندت،منم دوست بودم با شوهرم بد از 4 ماه ازدواج کردیم 

ولی شناخت کامل نمیتونی داشته باشی چون تا وقتی با یکی زیر ی سقف زندگی نکنی نمیتونی بشناسیش 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
عزیزم ماهمه دوستانه نوشتیم  .  اگه اون کات  کنه افسردگی   طولانیش   فقط مال شماست اون ککشم نمیگزه.

خودتو  دست بالا بگیر   واسه خودت ارزش قائل شو   شما خیلی قیمت داری    اگه نمیتونه قیمتتو بده بکشه کنار    قیمت شما   فقط   یه زنگ یه تماس   یه جمله نیست  قیمتت اینه  که بیاد با منت و احترام  خواستگاریت  . باید منت بکشه    باید واسه بله خیلی ناز کنی .  مفت خودتو بهش   دادی  . نذار به این راحتی  در اختیارش باشی  حتی  واسه  حرف زدن. 

وقتی سنگ مفت کنجشک مفته   سو استفاده میکنن
دختر عمه های من هردوشون دوس پسر داشتن 5 سال یکیشون پسرا اومد خاستگاری ازدواج کردن یکیشون خیانت کرد& ...

اخه منم کم سن بودم بخاطر همین نشده به ازدواج فکر کنم بعدم ترجیح خودم اینا دانشگاه قبول بشم بعدش ازدواج و نامزدی

نه کنکور میدم واسه استقلال میخوام درس بخونم حتی تابستون بهم گفت ول کن درس و تو روش دراومدم و گفتم ای ...

بخاطر هیچکس از خودت نگذر من تو نامزدی شوهرم بهم گفت چادر بزن گفتم ترجیح میدم نامزدیمون رو بهم بزنم نه اینکه از چادر بدم بیاد بدم میاد کسی بخواد سلیقشو به من تحمیل کنه

اخه منم کم سن بودم بخاطر همین نشده به ازدواج فکر کنم بعدم ترجیح خودم اینا دانشگاه قبول بشم بعدش ازدو ...

مگه چن سالته؟ 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
بخاطر هیچکس از خودت نگذر من تو نامزدی شوهرم بهم گفت چادر بزن گفتم ترجیح میدم نامزدیمون رو بهم بزنم ن ...

تابستون به من گفت بیا یه رشته الکی بخون تا دیگه باهم باشیمو اینا منم بهش گفتم نمیتونم تا اخر عمر حسرت شغل و رشته مورد علاقمو بخورم دیگه دهنش بست

2706