1874
1959

هیچکدوم

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                               👈👈👈👈تاب تاب عباسی‼‼خدا منو نندازی...تاب تاب افتادم😭...مامان مامان کجایی⁉️...تاب تاب یه دنیا...دلم تنگه خدایا...تاب تابکودکی..کجا منو انداختی‼...تاب تاب آی دنیا..منو به گذشته برگردون‼...تاب تاب زندگی...دلم تنگه بچگیست...تاب تاببابایی...کجای دنیا هستی⁉️...تاب تاب عزیزم...همه رفتن از اینجا‼...تاب تاب عباسی...ما روکجا انداختی⁉️...تاب تاببابایی...دخترت میخواد لالایی‼...تاب تاب یه دنیا...دوست دارم خدایا😍...تاب تاب مهتاب رفت‼...سحر اومدخدایا...تاب تاب بدشانسی...اومدتوی زندگیم❌...تاب تاب عزیزم...دنیام شده جهنم❌...تاب تاب عباسی...دلم گرفته خدایی‼اگه جواب پیاماو اعلانات رو دیر میدم،برا اینه دیربه سایت سرمیزنم😀