2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اعتقادات بقیه برا ما عجیبه .این تاپیکم چیزای عجیبو خواسته ماهم گفتیم .درضمن نمیشه به هر اعتقادی ا ...

خب شاید اصلا بعضیام گمراه باشن ما بجای اینکه راهنمایشون کنیم این چیز درست نیست درسته جاش مسخرشون کنیم؟

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن
2731
چ ربطی داره حتمن پشت موهاش نرمو خوبه اصن میدونی کراتینه چیه لمینت خیلی ضایع ولی کراتینه پیدا نیس ...

داری اشتباه میزنی میگم فقط جلو رو کراتینه کنی پشت مو وز باشه خیلی ضایع هست مثل این میمونه که بری چهار تا دندون بالاییتو لمینت کنی بقیه اش زرد باشه جای کراتینه باید ریباندینگ انجام بده

من یه دریا ریختم پا گلم پلاسید نمیدونم چپ افتادم با خودم برا چی..

یکی بود میگفت من فوق لیسانسم ازهمتون باسوادترم.

اون دختر سیزده ساله ای ک میگفت دوست پسرم ولم کرده به ته خط رسیدم.

اون دوماده ک پروفایل میذاشت کفتر جفتی میفروشن من تو رو ط نداد😂😂😂

عجیب که زیاد دیدم ولی یه خانمی تو جشن عروسی جاریش لباس عروس و تور زده بود که بقول خودش مجلس اونو خرا ...

منم اینو یادمه. به نظرم خیلییییی کارش چیپ بود. آخرشم عکسشو گذاشت موهاش خیلی بد بود. میگفت انگار عروس مجلس من بودم! اه یادم میفته بازم عصبی میشم از پستهاش😂😂😂

کج کلاه خان یارمه
من که اعتقادی ندارم.شنیدم حتی امام ها و پیامبر ها هم از آینده خبر نداشتن.اگه همچین چیزی وجود داشت که ...

چرا نداشتن اتفاقا اونا بالاتر از یه انسان عادی بودن کسایی ک میگن حس ششم دارن خب شاید سید بودن

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن
یکی بود میگفت من فوق لیسانسم ازهمتون باسوادترم. اون دختر سیزده ساله ای ک میگفت دوست پسرم ولم کرده ب ...

منم یادمه یه دختر ۱۳ ساله ای تو سایت بود یه اسم خوبیم داشت یادم رفته😐

منم یادمه یه دختر ۱۳ ساله ای تو سایت بود یه اسم خوبیم داشت یادم رفته😐

زکیه؟؟

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
خب شاید اصلا بعضیام گمراه باشن ما بجای اینکه راهنمایشون کنیم این چیز درست نیست درسته جاش مسخرشون کنی ...

اه چته نصفه شبی تموم کن دیگه !اسم تاپیک مشخصه نوشته چیا عجیبه در نظرتون منم نظرمو گفتم در نطر من این عجیبه .کسی کسیو مسخره نکرد چقدر دنبال حرف و کش مکشی . تو بفرما برو هدایتشون کن .

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎