1676
1605

۵۰ درصد اره ولی هیچ چیزی تو این دنیا حتمی نیس

ادم عقل داره که کیو انتخاب کنه

ولی شانس هم تاثیرگذاره

نیلوفرجون زنذگیمو به تو مدیونم آرزو میکنم به همه خواسته هات برسی💖

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522
۵۰ درصد اره ولی هیچ چیزی تو این دنیا حتمی نیس ادم عقل داره که کیو انتخاب کنه ولی شانس هم تاثیرگذار ...

کاملا موافقم 

تو این دنیا هیچی مال خودمون نیست جز اون لباسی که میپوشیم اون غذایی که میخوریم...پس داشته هات رو به رخ کسی نکش 
1665

فکر کنم اره خالم اینقد خواستگار داشت همه رو رد کرد بعد پسر عموش بعد طلاق زن اولش اومد خواستگاریش بله گفت خالم باهام ازدواج کردن بعد گذشت ۵ سال با ۳بچه جدا شدن 

باید برم جلو اینه از قلب خودم معذرت خواهی کنم که بخاطر خوشحالی بقیه هزاران بار قلب خودمو شکستم😔
😕چراااا

خالم بعد زایمان اخرش افسردگی بعد زایمان گرفت بخاطر رفتار بد خواهر شوهراش افسردگی گرفت عین دیونه ها شد شوهرش با خالم بد رفتاری میکردن کتکش زدن بد بختش کردن  خالم که افسردگی داشت دست به کاریی نمیزد هر روز خدا کتک میخورد شوهرش بجای این که دنبال درمانش بشه طلاقش دادش ولی خداروشکر خالم چهار ماه بهتره خوبه که طلاق گرفتن

باید برم جلو اینه از قلب خودم معذرت خواهی کنم که بخاطر خوشحالی بقیه هزاران بار قلب خودمو شکستم😔
خالم بعد زایمان اخرش افسردگی بعد زایمان گرفت بخاطر رفتار بد خواهر شوهراش افسردگی گرفت عین دیونه ها ش ...

چ وحشتناک 

دلیل جدا شدن از خانوم سابقشو نمیدونستین شاید ب همین خاطر بده دخالت های بی جا و بدرفتاری شوهرت خالتون 

خداروشکر ک حال خالتون خوبه 

1651