2733
2734
عنوان

همش ميترسم كه...

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 33 پست
باورت ميشه انقدربهش فك كردم ازاسترس پشت لبم مورمورميشه

درصد زیادی از دخترای مجرد همیشه این ترس رو دارن.روان ادم رو میریزه بهم.من انقد میترسیدم که خودم مثل تو میخواستم ببینم هست یا نه ولی موقع ازدواجم هیچ دکترم نرفتم البته شوهرمم نزاشت.هی میگفتم اکه خون نیاد میگی فلان و بهمان میگفت خجالت بکش این چه حرفیه.من تورو خودم ببرمت دکتر بگم به این بی اعتمادم بهم بگو دختره یا نه.دیگه بیخیالش شدم.موقع عروسیمم مشکلی پیش نیومد.سالم سالم بودم.الکی فکر و خیالمو به هم ریخته بودم.الانم بازم میبینم عین خودم زیاده.لامصب کل زندگی ادمو سیاه میکنه فکر و خیالای اینطوری.

😍 خدا جونم شکرت به خاطر کنجدی که بهم دادی.خودت مواظب تو دلیم باش 😍
درصد زیادی از دخترای مجرد همیشه این ترس رو دارن.روان ادم رو میریزه بهم.من انقد میترسیدم که خودم مثل ...

لعنتي ترسش هم خيلي بده 

بااينكه ميدونم خودم هيچ كاري نكردم رابطه اي نداشتم اماهي ميگم نكنه يه بارخارش داشته دست كردم نكنه موبرزدم نازكش كرده كلي به چيزاي مختلف فكرميكنم بدترميشه

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لعنتي ترسش هم خيلي بده  بااينكه ميدونم خودم هيچ كاري نكردم رابطه اي نداشتم اماهي ميگم نكنه يه ...

انشالله که بری دکتر فکرتم راحت شه.

😍 خدا جونم شکرت به خاطر کنجدی که بهم دادی.خودت مواظب تو دلیم باش 😍
2731