2703
2553
عنوان

همش ميترسم كه...

186 بازدید | 33 پست

ميخوام براي معاينه

همش ميترسم دكتربگه نداري 

اخه خودم هرچي نگاه ميكنم باعكساي تونت مقايسه ميكنم ندارم انگار 

هيچي نيست

يه بارتوبچگي بادوچرخه خيلي بدزمين خوردم امااصلايادم نيست خون اومده بوده يانه 

بچه هااگه نداشته باشم ميتونم برم پزشك قانوني ثابت كنم عدم وجودش به خاطررابطه نيست؟

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم چرا منم استرسشو دارم که برم دکتر بگه بقول تو نداری

هیچ اتفاقیم برام نیفتاده هااا ولی نمیدونم چرا استرسشو دارم

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕
2720

بعله تایید میشه که شما باکره ای و بر اثر ضربه تو کودکی از بین رفته.البته فک نمیکنم اتفاقی افتاده باش.چون خیلی سخت با زمین خوردن و دوچرخه سواری اینا از بین میره

😍 خدا جونم شکرت به خاطر کنجدی که بهم دادی.خودت مواظب تو دلیم باش 😍
رسمتونه گواهی بگیرید؟؟خوب نرو

نه

اماميترسم بعدرابطه خوني وهيچي نباشه بعدابهم انگ بزنن

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜
نمیدونم چرا منم استرسشو دارم که برم دکتر بگه بقول تو نداری هیچ اتفاقیم برام نیفتاده هااا ولی نمیدون ...

منم خخخ

منم خودم به همسرم پیشنهاد دادم بریم اون گف نه 

هنوز عقدیم کاری نکردیم دلم میخواد برم اگر خون نیمد حرف برام در نیاد ولی تا تصمیم میگیرم استرس میگیرم

منم

بچه بودم هیچی از این داستانا حالیم نمیشدا ولی نمیدونم چرا زمین خوردن از دوچرخه تو خاطرم هست 

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 
2714
بعله تایید میشه که شما باکره ای و بر اثر ضربه تو کودکی از بین رفته.البته فک نمیکنم اتفاقی افتاده باش ...

منم خيلي بدزمين خوردم ولي هيچي يادم نيست

خداروشكربازتاييدميشه كه باچي ازبين رفته

اصصصصصلن نمیشه تو خونه با اینه درشت تشخصی داد چطور دیدی تو!!!!

اخه ميگن ورودي واژنه.اگه جلوباشه كه بايدبااينه ديده بشه 

الکی به خودت استرس نده.خونم نیاد بعد رابطه شکم کنه بازم دکتر میگه چند ساعت قبل باکرگیتو از دست دادی.کر خودتو الکی خراب نکن

😍 خدا جونم شکرت به خاطر کنجدی که بهم دادی.خودت مواظب تو دلیم باش 😍
نمیدونم چرا منم استرسشو دارم که برم دکتر بگه بقول تو نداری هیچ اتفاقیم برام نیفتاده هااا ولی نمیدون ...

همه اینطورین عزیزان. نترسید برید که نوعشم بدونید. هرچی باشه دکتر تشخیص میده

💕 ✨TURK GIRL✨ 💕
2706