2737
2739

من خیلی ناراحتم

ایین نامه بار اول قبول شدم ولی شهری تا حالا شیش بار رد شدم!

اوایل کارم خوب نبود خوب یاد نگرفته بودم ولی این بار اخر همه چیزم خوب بود کلاس گرفتم قبلش مربیم خیلی راضی بود مشکلم استرسه 

وقتی رد شدم نزدیک دو ساعت بدون مکث فقط گریه کردم ...

کسی هست بتونه کمکم کنه؟؟؟

کاربر اقا درخواست نده  با دوستم باهم از این کاربری استفاده میکنیم 😊🌼🤪

یا الله 

من 9 بار افسر ردم کردم 

ازمون هم هر ماه فقط یک بار می تونستیم بدیم، نزدیک 1 سال درگیر بودم😊

خانم های :>>عقده ای، عصبی،پر حرف، غیبتی، از خود راضی، غرغرو، قضاوت کننده ها، بی اعتقاد ها ، ترس از مریضی(الخصوص کرونا) و توکل و امید نداشتن به خدا، جا نماز آبکش ها، بادمجون دور قاب چین ها،احساساتی بیش از حد، عاشق های جوگیر، و اونایی که فقط حرف خودشون درسته، و اونایی که ارزشی  برای خانواده و آقایون قائل نیستند، و شوهر شون فقط برای پول  و خوش گذرونی دوست دارن، اونایی که تحمل سختی ندارن و دوست دارن همیشه راحت و خوشحال باشند و ناسزا به زمین- آسمون -خدا و... میگن، اونایی که خیلی خودشیرین هستند برای نی نی یار ها،کسانی که همه رو به یک چشم می بینند، اونایی که میگن چرا ما فقیر هستیم و بقیه پولدار_چرا پولدار نیستیم، کسانی که شکر گزاری نمی کنندریپلای و لایک نکنند، مدیون میشی، اگر هم بخوای جواب امضاء منو بدی، من راضی نیستم و بازم مدیونی(مگر این که  برای جواب دادن اجازه بگیری) ، استثنا کسانی که میشناسم و بقیه که جز این دسته نیستند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من آیین نامه بار اول قبول شدم، تو شهری سه بار رد شدم بعدش دانشگاه قبول شدم رفتم یه شهر دیگه و دقیقا یکسال بعد تابستون ک اومدم خونه دوباره امتحان دادم این بار هم دو بار رد شدم و بار سوم قبول شدم، جمعا 5 بار رد شدم😁

من سال ۹۲ امتحان شهری دادم رد شدم دیگه نرفتم! کارتکسم باطل شد سال ۹۵ دوباره رفتم کلاس شهری و.. ازمون دادم رد شدم! دیگه نرفتم

ایشالله تابستون ۹۹ دوباره برم😂

خواستم بگم بخودت امید داشته باش🙂

2738
یادش بخیر منم رد میشدم گریه میکردم چه قدر احمق بودم😂😐

حتما کم رد شدی 

من بار اخر دیگه از بس گریه کردم نفسم بالا نمی اومد

کاربر اقا درخواست نده  با دوستم باهم از این کاربری استفاده میکنیم 😊🌼🤪
۹بار هم ناراحت نشدی؟

اره، اعصاب خورد کنی بود

خانم های :>>عقده ای، عصبی،پر حرف، غیبتی، از خود راضی، غرغرو، قضاوت کننده ها، بی اعتقاد ها ، ترس از مریضی(الخصوص کرونا) و توکل و امید نداشتن به خدا، جا نماز آبکش ها، بادمجون دور قاب چین ها،احساساتی بیش از حد، عاشق های جوگیر، و اونایی که فقط حرف خودشون درسته، و اونایی که ارزشی  برای خانواده و آقایون قائل نیستند، و شوهر شون فقط برای پول  و خوش گذرونی دوست دارن، اونایی که تحمل سختی ندارن و دوست دارن همیشه راحت و خوشحال باشند و ناسزا به زمین- آسمون -خدا و... میگن، اونایی که خیلی خودشیرین هستند برای نی نی یار ها،کسانی که همه رو به یک چشم می بینند، اونایی که میگن چرا ما فقیر هستیم و بقیه پولدار_چرا پولدار نیستیم، کسانی که شکر گزاری نمی کنندریپلای و لایک نکنند، مدیون میشی، اگر هم بخوای جواب امضاء منو بدی، من راضی نیستم و بازم مدیونی(مگر این که  برای جواب دادن اجازه بگیری) ، استثنا کسانی که میشناسم و بقیه که جز این دسته نیستند
چقدر خوبه که همتون بار اول همه چیو قبول شدین 🙄

الان کسی گفت بار اول قبول شده؟؟همه گفتن بار چندم من یکی و دیدم یک سال رد شد دوباره رفت با مربی شهری برداشت ده جلسه شو ولی قبول شد پس نگران نباش 

2706