2733
2739
عنوان

کسی رو میشناسید که گواهینامه گرفتنش خیلی طول کشیده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 58 پست
فداتشم گلم 😄😘😘  اره واقعا نباید میگفتیم من انقد پشیمونما همچین پشت سرم پچ پچ میکنن دلم میخو ...

واسه کروونا کنسل کردن؟

کاربر اقا درخواست نده  با دوستم باهم از این کاربری استفاده میکنیم 😊🌼🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم که احتمالا دیگه... چون دلیلی نداشت که سوالام که از قبل امادن.... فک کنم اره علتش همین بود

برای ایین نامه تست انلاینم بزن کمک میکنه ❤

انشالله زود امتحان میدی زودم قبول میشی ن مث من 

2728
عزیزم قرص پرانول بخور قبل از ازمون که ضداسترسه منم ایین نامه رو اولین بار قبول شدم اما شهرو اولین ب ...

پرانول و اول صبح بخورم مشکلی پیش نمیاد؟

برای ایین نامه ازمون های انلاین رو دانلود کنید خیلی عالیه شبیه ساز ازمونه خیلی  کمک میکنه

منم قبل ازمون انلاین همه برنامه هارو گرفتم قبول شدم ایین نانه رو زود خیلی تست انلاین خوبه

2740
برای ایین نامه تست انلاینم بزن کمک میکنه ❤ انشالله زود امتحان میدی زودم قبول میشی ن مث من 

مرسی فداتشم اره بابا میزنما ولی یه چیزایی رو غلط میزنم که ادم خندش میگیره کلا خیلی تند تند جواب میدم بعد میبینم بخاطر بی دقتی افتادم درحالی که همه رو بلدم 😒

ایشالله توام این دفعه قبول میشی گلم نگران نباش... همیشه رد شدن بخاطر بلد نبودن تو نیس بعضی افسرا انگار دور از جون و حضورتون سگ بستن... الکی الکی رد میکنن 

قبل رفتن پرس و جو کن ببین اخلاق کدوم افسر خوبه با همون برو

مرسی فداتشم اره بابا میزنما ولی یه چیزایی رو غلط میزنم که ادم خندش میگیره کلا خیلی تند تند جواب میدم ...

اره دقیقا

میگم که قبول دارم بار اولو دوم واقعا هول بودم ولی الان خوبم 

کاش قبول شم تموم شه بره