2737
2734
عنوان

کسی رو میشناسید که گواهینامه گرفتنش خیلی طول کشیده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 58 پست
چون ذاتا ادم ترسو بی اعتماد به نفسی ام

ای بابا نگو اینجوری،

منم رو اعتماد به نفسم دارم کار میکنم ، باور کن میشه تقویتش کرد.

من دفعه اول یه جوری گند زدم که اصن همون موقع خودم توی شوک بودم! انگار اولین بار بود پشت فرمون نشسته بودم! حتی نمیتونستم حرکت کنم، سه چهار بار خاموش کردم🤕 

با اینکه توی جلساتم عالی بودم.

قبل امتحان دمنوش گل گاو زبونی چیزی بخور که یه کم استرست کم شه

میدونی اگر شنونده غیبت باشیم هفتاد برابر غیبت کننده گناه کردیم؟!! آره وحشتناکه!! دلیل بیشتر بودن گناه شنونده اینه که به غیبت کننده این جرات رو میده که بازم کارشو تکرار کنه. بیا از همین الان تلاش کنیم اجازه ندیم جایی که حضور داریم این گناه بزرگ اتفاق بیفته.  اولین قدم در برابر غیبت اینه که اصلا اجازه ندیم غیبت صورت بگیره، دوم اینکه اگر اتفاق افتاد ردّ غیبت کنیم،  یعنی از کسی که غیبتش شده دفاع کنیم. حدیث از پیامبر (ص) هست که گفتند کسی که بر برادر مسلمانش منت بگذارد و در برابر غیبتی که از او در مجلسی شنیده دفاع کند خداوند هزار در از شر و بدی را از او در دنیا و آخرت باز می گرداند و اگر دفاع نکند در حالی که قادر بر دفاع است هفتاد برابر گناه غیبت کننده بر او است. حالا سوال پیش میاد که چجوری دفاع کنیم؟ اگر از ویژگیهای ظاهری اون شخص غیبت شد که مثلا چهره ش فلانه ، بگیم اینا که عیب نیست ،عیب اینه که انسان از انسانیت به دور باشه یا گرفتار گناه باشه. اگه از خصوصیات اخلاقی اون شخص غیبت شد که مثلا حسوده یا خسیسه، اینجا سعی کنیم این ویژگی اون شخص رو توجیه کنیم و مثلا بگیم  اینطور نبوده و شاید منظورش این نبوده و صحبتایی مثل این رو بگیم و اگر اون خصیصه قابل توجیه نبود بگیم به هر حال هر آدمی گرفتار خطا میشه، کیه که خطا نداشته باشه ! یا این احتمال رو مطرح کنیم شاید به طور غیرعمد اون رفتار نادرست ازش سر زده. و اگر دفاع مقدور نبود بحث رو عوض کنیم و یا محل و مجلس غیبت رو ترک کنیم، و اگر ترک محل مقدور نبود باید به شکلی مثل بی اعتنایی یا تغییر رفتار نسبت به غیبت کننده نارضایتی خودمون رو نسبت به این عمل نشون بدیم. امام علی (ع) در این زمینه میفرمایند؛ پایینترین حد نهی از منکر و انکار عمل اهل گناه این است که با چهره ای در هم کشیده و ناراضی از عمل آنها با آنها برخورد کرد. و در آخر برای کسی که غیبتشو شنیدیم صلوات بفرستیم یا آیةالکرسی بخونیم یا واسش دعا و استغفار بگیم یا به نیابتش صدقه بدیم...اینجوری حداقل سعی خودمون رو کردیم قدم خیری برای اون شخص برداریم و در حد توان برای گناهی که ناخواسته درگیرش شدیم کاری رو به عنوان جبران انجام داده باشیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان کسی گفت بار اول قبول شده؟؟همه گفتن بار چندم من یکی و دیدم یک سال رد شد دوباره رفت با مربی شهری ...

نه چون خیلی کم اومدن گفتم 

باشه 

کاربر اقا درخواست نده  با دوستم باهم از این کاربری استفاده میکنیم 😊🌼🤪
2728
آیین نامه بار اول ولی شهری ۱۳ بار رفتم خیلی افسرده شده بودم

بار ۱۴ام که رفتی بی انگیزه نبودی؟

چطوری قبول شدی؟

هیچی چند بار رد شدی،، دستت میاد،، بالاخره قبول می کنن

ینی اینقدر رد شم تا بالاخره یکی پیداشع قبولم کنع؟

ببخشید افسر به من گفت که اونایی که زیاد رد شدنو گواهی اشونو نمیدن دوباره ازش امتحان میگیرن خودشون بد میدن اره؟

بار ۱۴ام که رفتی بی انگیزه نبودی؟ چطوری قبول شدی؟

شب قبلش يه برنامه برا کنترل استرس نصب کردم مداوم تمرین میکردم به خودم آرامش میدادم میگفتم بلاخره که قبول میشم از مربیت بپرس ببین کدوم افسر سخت گیر نيس با اون امتحان بدی

2740
ببخشید شما چرا رد میشدین؟ الان فهمیدم اقا هستین اقایون که کمتر رد میشن مبگن ؟

شایعه هست باور نکن 

یا بلد نیستن یا قانون رو رعایت نمیکنن اگه بلد باشن 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
منم زیاد رد شدم فقط بخاطر استرس لعنتی  آخر پرانول ۱۰ خوردم رفتم امتحان قبول شدم قرص ضد استرسه ...

همون روز صبح خوردی؟

کاش منم برم و رد شم 😐😐 بد بختیه من میدونی کجاست ؟

همون اول که ثبت نام کردم دوماه طول کشید کلاسا شروع شه... بعد اون کلاسارو مرتب رفتم ولی تا رسیدم به رانندگی گفتن مربی خانوم داریم گفتم باشه منتظر میمونم هر موقع مربی اقا وقتشون باز شد میام تقریبا یه 15زور اینجوری معطل شدم بعدشم امتحانای دانشگاه شروع شد نزدیک 20روزم از اینجا نتونستم برم ، تا اومدم رانندگی کنم قلقش دستم بیاد هی برف بارید کنسل شد برف بارید کنسل شد برف بارید نتونستیم خوب تمرین کنیم کلا راها میبست میموندم تو ترافیک. اون دوازده جلسه نزدیک 22روز طول کشید 

هفته ی قبل تموم شدم قرار بود امروز برم ایین نامه بدم چون شبو کلا نخوابیده بودم گفتم شهری رو چهارشنبه ی هفتع ی بعد بیام بدم خیالم راحت باشه رفتم. از 12شب تا هفت خوندم بعد پاشدم رفتم اموزشگاه گفتن امتحان کنسل شده 😐😐😐😐😐 هر هفته هم شنبه هم چهارشنبه امتحان دارنا ولی فقط چهارشنبه ها افسر هست... گفتم شنبه چی؟ گفتن شنبه هم کنسله 😐😐😐 الان کی از همه بد بخت تره ؟ 😐😐😐😐 تازه درد همه ی اینا یه طرف ... بقیه اطرافیان فک میکنن من میرم رد میشم بخاطر همین دروغ میگم 😐😐😐الالخصوص خاندان شوهر 

کاش منم برم و رد شم 😐😐 بد بختیه من میدونی کجاست ؟ همون اول که ثبت نام کردم دوماه طول کشید کلاسا ش ...

ای وای عزیز دلم ناراحت شدم واقعا . کاش از اول نمیگفتیم ثبت نام کردیم البته من نگفتم منو دیدن مجبور شدم بگم

من شنبه باز مبخواستم برم واسه شهری ینی کنسل میکنن؟

ای وای عزیز دلم ناراحت شدم واقعا . کاش از اول نمیگفتیم ثبت نام کردیم البته من نگفتم منو دیدن مجبور ش ...

فداتشم گلم 😄😘😘 

اره واقعا نباید میگفتیم من انقد پشیمونما همچین پشت سرم پچ پچ میکنن دلم میخواد بزنم دهنشون صاف شه اخه اصلا رد شدم شماها کی این که ازتون بترسم و نگم.... 😒

به نظرم زنگ بزن بعد برو ... چون به من اینجوری گفتن گفتن قبل اومدن زنگ بزنید اطلاع بگیرید 😓