2737
2739
عنوان

سوراخ کردن گوش +عکس

1698 بازدید | 29 پست

سلام. دوستان من یه مدتیه گوشمو سوراخ کردم. عفونت کرده و از توش چرک میاد بیرون. نزدیک 4 هفتس. گوشواره مصنوعی رو در اوردم چون حس میکردم به اون حساسیت دارم و گوشواره طلا انداختم اما چون گوشوارم سنگینه گوشم اذیت میشه. الان اگ نخ بندازم ک سوراخ گوشم بسته نشه بدتر میشه عفونتش؟ لطفا اگ تجربه دارید منو راهنمایی کنید خیلی دردناک شده سوراخ گوشم 😭😭😭

دختر بودن هم قوی بودن نیاز داره هم ظریف بودن...

برو دکتر 

بهت پماد میده 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دیروز گوشمو سوراخ کردم سوراخ گوشم شد دوتا فعلا نخ انداختم تا خوب شه بعد گوشواره بندازم تا 10 روز نباید گوشواره بندازی یکم درد میکنه جایی میخوره... میخوام برم یدونم سوراخ کنم  

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2740

تتراسایکلین زدی...دخترم اینجوربود.البته وقتی طلاانداختم گوشش.تترا زدم.بدترشد.خانمای نی نی سایت گفتن چیزی نزن رطوبت نداشته باشه خشک میشه.بعدچندروز خوب شد

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
2706